Onze slaapkop heeft al een redelijk ritme te pakken.Rond 21.00 is het altijd huiluurtje waarna ze bekaf is. Tegen 23 a 00 uur is het tijd voor een voeding maar daar wordt mevrouw met geen mogelijkheid voor wakker! Van de week sliep ze dus van 22.00 (met om 0.00 iets van 60cc voeding al slapend, meer lukte niet) tot de volgende morgen 08.00uur.... Maar de nacht erna kwam ze om 04.00 al weer. Wat is nu handig? We mogen de laatste voeding ophogen van het CB maar welke moeten we dan doen? Want die van rond 21u zie ik niet zitten ivm het huilen (denk krampjes oid). Overdag drinkt ze alles vlotjes op, we geven 120cc en zitten dus nu op 6 a 7 voedingen. Ze zal rond de 5kg wegen.
Wanneer geef je de een na laatste fles? Rond 21.00? Misschien die geven en dan maar zien wanneer ze weer komt? Heb je dus wel kans dat dat 's nachts is. Ik heb het met Mart ook heel lang gehad, rond 22.00 de laatste fles en dan kwam hij heel lang om 0300. Toen ging dat ineens naar 0500 en nu is hij rond 0800 wakker. Als ze het echt niet drinkt om 00.00 dan zou ik het ook niet meer aanbieden dan..
Het Violetriot, vaak komt het inderdaad neer op wat jij zegt. We proberen het wel nog steeds. Gister heeft ze rond 23u slapend (!?) bijne een hele fles op en doorgeslapen tot 7.30 vanmorgen. Best ideaal voor 6 weken hihi. We vogelen maar even door zo. Ze groeit goed dus dat ophogen moeten we misschien maar even afwachten tot ze dat wat meer zelf aangeeft...
Dat is wel lief van haar hoor dat ze gister al zo lang sliep! Hier zijn we sinds vandaag over op 4 flessen, ben zo benieuwd hoe het gaat..
Is altij weer afwachten he, hoe ze erop reageren.... hopelijk gaat het goed. Nog even en jullie mannetje zit aan de groentehap (ga je ook beginnen met 6 maanden?).
ben begonnen met rijstebloem en soms een paar hapjes fruit. Hij had echt niet meer genoeg aan 5x 180/6. En we hebben geen allergieen enzo gelukkig. Hij reageert er goed op, geen krampjes. Krijgt 's ochtends pap en s'middags soms fruit een paar hapjes. Meer om te wennen. Hij vind het erg lekker allemaal!
Ik zou ook inderdaad de een na laatste fles geven en dan de kans geven om lekker te slapen en zelf te komen. Ik neem aan dat je nog in je verlof zit nu, dus dan kan het toch? Als je kindje net slaapt en dan gewekt word voor een fles lijkt me ook niet fijn. Hier til ik ze trouwens slapend uit bed, zachtjes een schoon luiertje om en fles en dan weer slapend terug in bed om 22.30. Heerlijk momentje!
Ik vind het ook altijd zo fijn die laatste fles geven Als ik werk werk ik avonden (2 in de week) en als ik dan thuis kom om 22.30 dan geef ik de laatste fles. Zo fijn ff saampjes nog. Laatst geprobeerd zonder laatste fles maar hij werd wakker. Dus ik hou hem er nog even in.
Suusjeuh, ja als ze niet wakker word doen we het inderdaad zo hihi. Het geeft zeker niet hoor als ze 's nachts nog komt, vind 1x per nacht eruit al super. (hoor ook wel andere dingen rond me heen).