Maar dan zou je ook kunnen concluderen dat hij eigenlijk niet veel trek heeft toch? Tja.. het is maar hoe je het bekijkt maar je fopt je kindje en je kindje laat zich foppen dus met die trek zal het wel mee vallen
Denk niet dat overdag meer aanbieden zin heeft. Een baby weet heel goed wanneer het verzadigd is en wanneer het honger heeft en dat kan ook nachts zijn.
Nou 3 schepjes rijstebloem door haar fles om half 8 en ze heeft tot 1 uur 's nachts doorgeslapen. Niet echt een verbetering dus. Ik ga dus die schepjes rijstebloem doen in een fles rond half 11. Kijken wat er dan gebeurt.
Bij Esmee was het op die leeftijd: 8 uur wakker fles 10-12 slapen 12 uur fles 14 uur fruithap 14-16 uur slapen 16 uur fles 18 uur groentehap en beetje yoghurt 19 uur slapen tot de volgende ochtend Dus toen al op twee slaapjes van twee uur overdag!
Oh wat heerlijk! Belde vanochtend mijn vriend direct op toen ik van mijn werk kwam en wat blijkt? Yelena heeft op de papfles van 22.30 tot 6.45 geslapen! Woohoo! It's a small step for mankind.....but a superduper big step for me!