Hoi meiden, Donderdag (dus nu dagen geleden) heeft ons meisje van 11 weken haar 2e prik gehad. Sindsdien drinkt ze niet meer uit de fles al weet ik niet of het daarmee te maken heeft. Ze krijgt borstvoeding maar ik moet 200 ml verdeeld over de dag bijgeven aan kunstvoeding of gekolfde voeding want ik maak niet genoeg aan (alles al geprobeerd). Ze pakt de fles niet meer, duwt hem met haar tong weg. Mondje is schoon, ze is normaal vrolijk en actief maar ze plast dus maar 4 luiers vol per 24 uur. Huisarts zegt dat als ze iig 2 keer drinkt op een dag, ze niet uitdroogt maar ik betwijfel dat. Ook maak ik me zorgen om haar groei. Wat zouden jullie doen?
Ik zou blijven aanleggen(alles wat ze binnenkrijgt is mooi meegenomen) en evt. de kunstvoeding met een bekertje geven. Is een beetje een gepriegel in het begin maar het kan wel. 2 voedingen op een dag lijkt me niet ideaal voor je productie op dit moment. Die 4 luiers klinken mij trouwens niet als heel weinig in de oren hoor. Volgens mij hadden mijn kids dat ook zo ongeveer op een dag rond die leeftijd. Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Kraamtijd - Vingervoeden Hier staat wat in over cupfeeding.
Maar ze drinkt gewoon wel lekker bij jou meerdere keren per dag en nacht? Zou je kindje soms toch voldoende bij jou vandaan halen? Weet niet of t cb bij jou in de buurt is, maar ik kon bij wijze van spreken elke week even binnenlopen om te wegen. Als je kindje groeit en tevreden is...hoef je misschien niet meer bij te voeden?
Ze drinkt af en toe bij me. Soms komt de tepel in haar buurt en dat blert ze heel hard alsof het vergif is dat in haar buurt komt. Ze wisselt echt elk moment met wat ze wil en ondertussen krijgt ze steeds minder binnen. Vaak aanleggen lukt dus niet want ze is daar zeker een paar keer per dag van streek van.
Effe contact met je cb of huisarts? Hulp lactatiedeskundige. Heeft je kindje soms spruw? Dan kan drinken heel pijnlijk zijn?