Ik heb een fiets met voordrager en mand erop. Nu hebben wij een yepp mini fietsstoeltje, maar dit past niet samen met de voordrager, de voetensteun past dan niet. We hebben vooraf gekeken en zagen meerdere foto's op internet van fietsstoeltjes in combi met een voordrager, dus iemand een idee hoe we dit kunnen oplossen? Voordrager eraf hebben we zelf ook aan gedacht, maar wil hem er liever op laten.
Mijn voordrager is met een of ander beugeltje wat meer naar voren geplaatst. Even navragen bij de fietsenwinkel.
Mijn action drager met mand kan wel prima in combinatie met mijn bobike stoeltje, maar heb geen idee hoe dit op te lossen.
Hier de bovenkant/bovenrek van de voordrager eraf gehaald. Dan kan je alleen je mand/krat niet maximaal belasten, maar lukt prima!