hallo dames Sinds het langer licht is, is mijn zoon ook elke ochtend tussen 5 en 6 uur wakker. Hij denkt het is licht dus dan is het dag. Nu zit ik te denken aan een slaaptrainer. Alleen vind ik die dingen best duur en over een maand of 3 worden de dagen al korter. Dus ik twijfel of ik het de moeite vind. Zijn er hier ouders die het gebruiken? En helpt het ook echt?
Ik had vroeger ook altijd moeite om te blijven slapen als het langer licht was. Zij hebben toen als oplossing gekozen om een oud dekbedovertrek voor het raam te hangen en daar overheen het gewone gordijn, hierdoor bleef de kamer donker en had ik geen gaatjes om licht te zien. Een slaaptrainer zelf heb ik geen ervaring mee.
Ja wij! We hebben Sam het schaap. Ons zoontje blijft keurig in bed liggen tot het schaap zijn ogen open doet en roept ons dan!
Hier werkt het absoluut niet. Dochter wordt alleen maar boos dat dat verdomde konijn niet wakker wordt.
Hier zelfde verhaal.... de dag is echt te vroeg áán brrrr. Ze wil dan echt niet meer slapen. En tsja.. moet dan eigenlijk volhouden, maar dat is echt één groot krijsfestijn.. en we hebben ook gewoon buren natuurlijk. Vermoed dat dat hetzelfde gaat hier.. jammer geld dan.
Wij hebben er sinds kort een! Ik vind het prachtig. Ze stond soms al om half 6 voor mn neus en was dan de hele dag niet te genieten. Nu heb ik het schaap om half 8 staan, oke dan push ik het wel want ze is altijd voor die tijd wakker. Maar goed 9 van de 10x blijft ze in dr kamer. Als ze bv papa hoort douchen voor die tijd niet. Soms speelt ze wat met dr knuffels of gaat ze naar buiten kijken als ze bv de vuilniswagen hoort. Het is 1x gebeurd dat ze sliep tot nadat het schaap wakker werd en, zover ik weet, is ze 1x wakker geworden van het wakker worden van het schaap.
Ik heb er gister toch nog maar 1 bestelt. Anders moet ik zeker tot dinsdag wachten. Hij komt vandaag. Ik heb de Zazu schaap gekocht. Ik ben benieuwd of het zal helpen.
Hoelang duurde het voor ze het goed begrepen? Wij gebruiken het schaap nu 2 dagen maar mijn zoon lijkt het niet te boeien (helaas...) Ik blijf het wel proberen, ik ben het zo zat om elke dag rond 5 uur wakker gemaakt te worden. Ik heb de schaap om 6.45 gezet dus ook niet extreem laat. Misschien moet ik proberen om het vroeg te zetten en dan elke dag 5-10 minuten verzetten ofzo.
Wij hebben ook het schaap en heeft bij allebei onze kinderen goed geholpen. We houden daarbij wel rekening met het feit dat onze kinderen redelijk vroeg wakker worden (altijd 6.30 uur) en zetten het schaap dus niet op een tijd dat we zelf graag wakker zouden worden . Ik zou het in jouw geval dus zetten rond 6.00 uur (alle tijden waar een 5 in zit, zijn hier onacceptabel ) en zo inderdaad opbouwen. Als ze echt te lang moeten wachten, dan werkt het hier ook niet. Daarnaast is het belangrijk om ze echt steeds terug te leggen; 'schaapje is nog niet wakker dus het is nog geen opstaantijd'. En dat echt volhouden want als je 1x toegeeft, ben je de klos.. Kost even wat investeren, maar als je volhoudt dan heb je een grote kans dat hij het op een gegeven moment snapt (tenminste, zo was het hier). Ik weet de periode nog dat ze hier een hele tijd rond 5 uur wakker waren, slopend vond ik dat, wat een rottijd.. Dus veel sterkte en houd vol, tis echt weer een faaaaaase...
Bedankt voor je bericht. Ik breng hem idd terug naar zijn kamer en zeg dat de schaap nog slaapt. Het enige nadeel is dat mijn zoon en dochter samen op een kamer slapen, mijn dochter slaapt tot een uur of 8-9 en als mijn zoon steeds in en uit z'n kamer gaat dan word zij daar wel wakker van. Maar goed, ik ga proberen om vol te houden.