Hallo allemaal, Even een vraagje. Ik heb een dochtertje van net 7 maanden. Ze krijgt nog 3x per dag borstvoeding. Maar voor de rest wil ze niks anders drinken. Ze weigert de fles sinds ik alweer moest gaan werken. Ik rij hiervoor op en neer om haar te voeden. Ik heb al vanalles geprobeerd, verschillende flessen, een ''open'' tuibeker, een rietje. Warm water, koud water, diksap. De laatste tijd waren haar plasluiers wel wat minder, maar ze zweet ook best wat met de warme dagen. Gelukkig zijn de plasluiers de laatste dagen flink gestegen. Ze krijgt overdag ook een fruithapje, warm eten en een beetje brood. Wanneer zijn jullie kindjes echt iets anders gaan drinken naast melk?
Geen tips helaas, maar zeker met warme dagen zou ik toch echt wel vaker dan 3 x per dag voeden? 3 voedingen is wel écht het minimum. Hier zo rond de 8 maanden begonnen met ander vocht. Met zoon trouwens wat later. Maar echt maar kleine hoeveelheden.
Mijn zoon is 8 maanden. Drinkt ook alleen maar melk. Tja, blijkbaar is borstvoeding gewoon echt heel lekker 😉
Hier kwam de omslag bij beide pas rond 1 jaar. Maar ik gaf wel vaker een voeding.minstens 6x per etmaal.de jongste drinkt nu nog minstens 4 keer en met dit warme weer ook vaak nog 2x snachts extra.
Dank jullie wel voor jullie reacties. Als ze drinkt is ze een goede drinker. Vanaf de geboorte moet ik haar altijd wakker maken voor een voeding. Meer als 6 voedingen per dag heb ik haar niet hoeven geven. Ze was ook ruim 9 pond met de geboorte Ben toch wel gerust gesteld dat ze bij jullie ook niet zoveel meer drinken naast de melk. Ik probeer haar nu elke dag wat te geven en gaan ermee door totdat ze er zelf van gaat drinken. Nogmaals bedankt!
Oei lastig en herkenbaar. Wij zijn op een gegeven moment gestart met drinken uit een gewoon glas, omdat ze dus idd alleen live wilde drinken. Maar effectief uit een glas laten drinken duurde wel even, tot een maand of 10 volgens mij. Is het een optie om de voedingen op te hogen? Dus nog een paar keer vaker aan te leggen als je thuis bent? Dan weet je zeker dat ze voldoende vocht binnenkrijgt.
Na de plasluiers van afgelopen weekend weet ik zeker dat ze eigenlijk toch wel voldoende binnen krijgt. Ze krijgt ook fruit en warm eten. Het warme eten verdun ik altijd met kookvocht dus zit ook redelijk wat vocht in. Maar vooral met de warmere dagen zweet ze ook redelijk. Als ik haar dan voed staan de druppeltjes zweet op haar voorhoofd. Ik ben juist bang dat als ik haar vaker voed als ik thuis ben dat ze dat dan ook wil op de dagen dat ik moet werken. Dat gaat niet echt lukken helaas.
Klinkt alsof het zo prima gaat, dus ik zou het gewoon zo houden. Met 7 maanden dronken ze hier nog niks anders dan BV of FV.
Ik herken het, mijn zoontje heeft tot 10 maanden bv gehad en in die periode wilde hij niks anders. Hij at niet en wilde ook niks anders drinken dus heb hem.echt tot toen volledig gevoed. Toen ik erna ben gestopt was het zo voorbij en at en dronk hij gewoon wat ik hem aanbood. Verder groeide hij prima, dus was er niks aan de hand.
Ik zou even de borstvoedingssite raadplegen. Daar wordt namelijk gezegd dat bv heel lang de enige vorm van vochtinname mag zijn. Uit jouw stukje blijkt niet duidelijk of je ook gekolfde melk met de fles heb geprobeerd te geven?
Ik heb de jongste geen bv gegeven, maar die ging ook pas wat andere dingen drinken nadat hij al 1 was geweest. Daarvoor slechts zeer mondjesmaat. De oudste idem. Ik heb het drinken dat ze naast de flesvoedingen kregen altijd in ander soort bekers aangeboden, de fles is hier alleen voor melk. Dus geen tips, alleen de geruststelling dat het vanzelf komt.
Nogmaals dank jullie wel voor jullie reacties! Ik probeer het gewoon elke dag en ooit zal ze gaan drinken Ze huilt verder niet en is een vrolijk meisje, dus we gaan er gewoon vanuit dat het prima zo is.
Ja ik heb altijd gekolfde melk in een fles aangeboden. Heb niet eens kunstvoeding in huis. Ook heb ik water aangeboden in de fles. Maar helaas ze duwt de speen er gewoon uit of gaat erop zitten kauwen totdat ze het beu is. Dit doet ze hetzelfde met gekolfde melk. Ik heb in mijn ogen alles geprobeerd om haar aan de fles te krijgen, maar heb die moed tot nu toe opgegeven. Ik geniet zeker nog van de momenten dat ze bij me drinkt
Het is dus niet zo dat ze niets anders wil drinken. Ze is 'gewoon' een flesweigeraar! Hier gehad met de oudste. Dat was niet altijd makkelijk toen ik weer moest gaan werken. Ik heb echt de meest wazige flessen geprobeerd, maar geen enkele wilde ze. Ik was ook te laat begonnen met oefenen met de fles. Officieel moet je geloof ik vanaf een week of 6 al af en toe iets geven uit de fles, maar ik dacht nog tijd genoeg te hebben. Niet dus. Uiteindelijk was de 'oplossing' (met pijn in het hart) om het gewoon hard te spelen. Toen ze echt honger kreeg kon ze het opeens wel...
Hier ook een flesweigeraar, gelukkig heb ik de luxe om gewoon live te voeden anders zou het behoorlijk lastig zijn geweest aangezien hij vrij veel melk drinkt. Rond 9 maanden begon hij aan te geven dat hij water wilde drinken en viel hij mijn glas zowat aan. Dus nu laat ik hem heel af en toe uit een bekertje drinken, wat best goed gaat. Ik weet niet of dat heel onpraktisch is met melk? Een tuitbeker daar kan hij nog steeds niks mee.
baby's die borstvoeding krijgen hebben geen ander drinken nodig tot ze 1 jaar zijn naast de borstvoeding. Je kan eventueel water geven maar dat is niet nodig.
Dat geld in de meeste gevallen ja. Ik heb steeds minder melk, waardoor ik twee kleine flesjes per dag bij moet geven. Die worden heel gulzig leeg gedronken.