Slaaptraining in WIJ jonge ouders

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Me81, May 1, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    Feb 25, 2009
    6,014
    141
    63
    R'dam
    hahahaha id...maak je druk om je eigen kind! En als je snachts gaat malen over dingen als kinderen in ingebakend liggen....misschien moet je eens gaan malen over de kinderen in afrika die geen eten hebben en aids van hun moeder die verkracht hebben gekregen dat zijn pas serieuze dingen om over na te denken!
     
  2. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Je zou denken dat al die kindjes dan zielsongelukkig zijn, toch ? Zoals jij het beschrijft dan he ...

    Hoe verklaar je dan dat mijn kinderen heel gelukkig zijn, paar keer per dag zeggen dat ze ons ze lief vinden ? En we hier de grootste lol samen hebben ?
     
  3. Me81

    Me81 Bekend lid

    May 9, 2011
    780
    0
    0
    NULL
    NULL
    In een babybjorn, waarbij je zoon met zijn balletjes in de houdgreep wordt genomen?
    Of in een lange draagdoek, ergonomisch geknoopt?
    Waarbij de beentjes wijd zitten en de knietjes hoger dan de billen en het rugje bol???
    Nog nooit een kindje gezien dat daar niet in wilde.
     
  4. Noukie1805

    Noukie1805 Bekend lid

    Feb 4, 2009
    665
    0
    0
    Ik las het gisteren ook en schrok er ook wel van eerlijk gezegd. Vooral omdat er ook een voorbeeld was over een baby van 4,5 wk! Ook werd de optie neerleggen en wegblijven genoemd. Gewoon net zolang tot het kleintje slaapt, vreselijk!! Ik geloof best dat het werkt hoor (duh) maar bah, heb je jezelf weleens in slaap gehuild zonder dat er iemand even bij je komt kijken? Ik als kind heel vaak en dat is echt heel eenzaam!
    Mijn dochter is 10mnd lang een huilbaby geweest en geloof me ik had een moord gedaan als ze met 10min huilen was gaan slapen en mssn had ze het wel gedaan als ik haar uren overstuur had laten krijsen, maar joh dat kan toch niemand?! Pas toen ze 15mnd was lukte het wel met 15min (ga dan iedere 5min terug), dat vond ik ok, maar doorslapen nog steeds niet hoor!
     
  5. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Ik ben niet respectvol ?? :$

    Weet je hoe dat komt ? Omdat ik me beledigd voel dat TS mij een moeder noemt die haar kind emotioneel verwaarloosd .. DAAR word ik boos om en kom ik op voor mijn mening, moet ik me dan maar inhouden omdat ik het niet eens ben met jullie mening ? Jullie houden je toch ook niet in.
     
  6. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Nou idd! Als je daarom huilt kan ik erin komen, maar om kinderen die slapen met of zonder gehuil of bakerzak, omdat misschien uhhh HET BESTE voor hun gezondheid is... nee ik ben blij dat er mensen zijn die idd aan het welzijn van hun kind denken en die van hunzelf.
     
  7. Me81

    Me81 Bekend lid

    May 9, 2011
    780
    0
    0
    NULL
    NULL
    Alle kinderen vinden hun ouders lief. Zelfs kinderen die thuis geslagen worden, of erger. Is geen graadmeter.

    Door speeksel van kinderen en moeders te onderzoeken op aanwezige stresshormonen, dan kun je zeggen wat het feitelijk doet.

    Nogmaals, kijk niet alleen naar het resultaat, maar ook naar hoe je het resultaat bereikt. Ik heb een gezin gekend waar de kinderen altijd lief en leuk waren, omdat ze anders slaag kregen. Is dat gezond? Nee.
    Maar ja, de kinderen waren wel lief en leuk, dus het zal wel werken...:$
     
  8. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Zal ik je ff mijn adres toe sturen ?? Dan kom je gezellig een kopje koffie doen en dan gaan we even langs mijn vriendin, kan je met eigen ogen eerst even zien hoe zielsgelukkig mijn kindjes zijn en daarna kan je zien dat er wel degelijk kindjes zijn die niet in zo'n ergonomische knoopdoekje willen zitten ...

    Tuurlijk vinden die kids dat lekker, ze kunnen geen kant meer op, krijgen geen eens adem om te huilen omdat ze weer in elkaar gevouwen zitten .. ;)
     
  9. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief


    Wat men niet ziet is er natuurlijk ook niet :)
     
  10. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Waarom respecteer jij andermans opvoeding niet ?? Ik reageer nu niet op dit domme stukje hierboven maar het is gewoon een algemene vraag naar jou toe ..
     
  11. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,158
    35,818
    113
    Ja, net zoals ze bij hun mama in de buik zaten, dat was ook zo zielig voor ze die 9 maanden.
     
  12. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Nou die van mij niet.
    Die ging al krijsen als hij die doek zag.
    En heb het 8 weken lang geprobeerd maar 8 weken lang krijste hij de boel bij elkaar.
    Er is zelfs iemand bij geweest die gespecialiseerd is in draagdoeken nou zelfs haar mond viel open van verbazing.

    Dus die kindjes zijn er wel hoor.;)
     
  13. Me81

    Me81 Bekend lid

    May 9, 2011
    780
    0
    0
    NULL
    NULL
    Natuurlijk. Ik kan wel lezen dat je veel verstand hebt van draagdoeken. En als kinderen erin worden vastgezet zoals jij schrijft, is dat verre van ergonomisch en is het logisch dat ze er niet in willen.

    Ken heel veel kindjes die slapen in de doek. Als wij een dag weggaan dan neem ik geen bedje mee. Alleen de doek. Hij is er heerlijk tevreden in, wakker en als hij moe wordt gaat hij slapen. Dat doen kinderen niet als het oncomfortabel is.
     
  14. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    We kunnen dit stukje tekst natuurlijk ook weerleggen naar jouw methode.
    Of neem jij dagelijks monsters van jouw kinds stresshormoon
    ?
     
  15. NooNoo

    NooNoo VIP lid

    Jul 18, 2010
    5,422
    1
    0
    Ahh echt waar... de argumenten die nu worden aangedragen raken kant noch wal. Ik ben met stomheid geslagen, weet gewoon niet meer wat ik zeggen moet.
     
  16. This is me

    This is me Fanatiek lid

    Oct 15, 2010
    3,149
    0
    0
    En de reactie's van ts zijn ook respectloos.
    Er kan best wel op een volwassen manier over zoiets gepraat worden (is wel vaker gebleken)
    Maar dan moet je ook proberen uit de doos te denken en niet alleen van je eigen ervaring uit gaan.
    Er zijn hier genoeg reactie's neergezet met ervaringen bij wie het troosten averechts werkt.
    Maar dat wordt ts als verwaarloozing gezien.
    Ik en meerdere moeders hier zeggen ook niks van dat jullie je kindje troosten bij iedere kik.
    Als dat voor jullie en jullie kindjes werkt prima.
    Maar laat de moeders die het anders doen ook in hun waarde.
    En wat betreft je laatste opmerking.
    Ik wou dat ik in het beging niet zoveel na de reactie's van moeders had geluisterd die hun kindje niet lieten huilen.
    Dan had ik deze stap al veel eerder gezet.
    En had ik al veel eerder ipv een ontevreden,overmoeid en hogerig kindje.
    Een tevreden,actieve en goed verzadigt kindje gehad.
     
  17. Fieniemienie

    Mar 27, 2012
    48
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vroeger was slaan heel normaal hoor
     
  18. Me81

    Me81 Bekend lid

    May 9, 2011
    780
    0
    0
    NULL
    NULL
    Stel je deze vraag ook aan jezelf?

    Omdat ik het oprecht niet vind kunnen dat er kindjes zijn die het in hun donkere stille kamertje maar alleen moeten rooien. Ik kan dat niet respecteren omdat ik het wreed vind.
    Als een kind huilt omdat het niet alleen wil zijn heb je dat in mijn ogen ook serieus te nemen.
     
  19. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,158
    35,818
    113
    Jeetje, wat is dit een zielig topic geworden. Ik moet zeggen dat ik het helemaal eens ben met Tord en met me81 en die andere reacties, tja, als je het niet wilt weten, lees dan niet verder.

    Laten huilen veroorzaakt stress bij een baby, kun je noemen wat je wil, emotionele verwaarlozing of niet, het is een feit.
    Dan kun je dat lekker voor jezelf goed gaan praten, moet je helemaal zelf weten.

    Ik doe het niet, mijn kind hoeft zich niet aan mij aan te passen, ik pas mij aan aan mijn kind. Hij/zij heeft er niet voor gekozen om te komen, ik heb er voor gekozen om een kind te krijgen.

    Mijn kinderen sliepen met 2 jaar door, dat heb ik nooit als probleem ervaren. Het is pas een slaapprobleem als je het er zelf van maakt. Ik beschouw dat als normaal en ja, ik weet hoe vermoeiend het af en toe kan zijn, maar ook daar valt wat aan te doen.
     
  20. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Owh en kindjes die geslagen worden vinden hun ouders ook lief.

    Nou k zal je zeggen ik ben geslagen! En lang ook psychisch mishandeld door mijn vader.
    Maar vond die man echt verre van lief hoor! Zal maar niet neer zetten wat ik die man op 6 jarige leeftijd al toewenste!
     

Share This Page