Kip, let alsjeblieft op je taalgebruik. Het gebruiken van dergelijke woorden komt de mate waarin ik je serieus neem absoluut niet te goede.
Ik heb de indruk dat jij mensen met een andere mening sowieso niet serieus neemt, dus het maakt imo geen fuck uit.
Oke, jouw probleem. Mij sterkt het om te lezen dat gelijkgestemden wel gespectvol en geduldig blijven naar anderen. Dit is namelijk deel van de visie die we gebruiken bij de opvoeding.
Haha die is goed. Ben niet jou gelijk gestemde en ben deze hele topic netjes na jullie en jullie methode gebleven. Maar ts is wel jou gelijk gestemde en die kwam toch echt met grofe uitspraken. Dus ik zou zeggen eerst goed lezen voordat je met beschuldigingen komt die niet kloppen.
Heb jij mij uberhaubt al serieus genomen ? Heb jij uberhaubt hier iemand al serieus genomen met een andere mening ? Sta jij uberhaubt open voor de manier van handelen als het anders is dan die van jou ? Is het echt zo moeilijk voor je om mensen te accepteren die anders denken dan dat jullie doen ? De andere partij ( wij dus in jullie ogen ) respecteren het allemaal stuk voor stuk dat jullie anders handelen maar respect terug van jullie hoeven we niet te verwachten, ik snap dat niet.
Ik neem jou niet serieus nee en dat heb je te danken aan je eigen berichten. Anderen met een andere mening neem ik serieus ja, maar zoals ik al meerdere keren gezegd heb, ben ik het er niet mee eens. Ik ben onder welke omstandigheid dan ook, tegen bewust laten huilen. Dat wil niet zeggen dat ik die mensen niet respecteer. Ik deel gewoon hun mening absoluut niet. Respect is bij bepaalde mensen (waaronder jijzelf) ver te zoeken. En nee agnes, dit gaat niet over jou . Ik snap niet waarom je je steeds aangesproken voelt door mijn berichten. Jij bent niet onbeschoft geweest dus ik bedoel dit niet naar jou.
Tord, geef toch op. Het is zinloos. Deze types bijten zich ergens in vast, een zin, een uitspraak en laten niet meer los. Net terriërs. Typerend is dat ik in mijn PB's wel berichten krijg van medestanders die dat dus niet meer openlijk in het draadje durven posten. Ik zal nooit namen noemen, maar typerend is het wel.
'Deze types'? Wauw heel respectvol ja... Het is zinloos dat jullie gewoon niet bereid zijn te zeggen 'mijn mening is NIET de enige juiste'.
En toch ga ik het er nog een keer op wagen. Want is niet ieders mening voor die persoon de juiste? Wat jij vind is toch voor jou de juiste manier? En dat heeft niets te maken met de ander niet respecteren, want volgens mij gebeurd dat wel. Het gaat erom dat je je eigen mening best de juiste mag vinden toch?
Door dit bericht komt het over alsof iedereen die niet gelijkgestemd is niet respectvol en geduldig gereageerd heeft. Want ik deel jullie visie niet in het opvoeden maar blijf het ook. En oke je hebt nu aangegeven dat je mij niet bedoelt. Maar hoop dat je zo snapt waarom het wel zo overkomt
Tuurlijk is mijn mening voor mij de juiste! Maar niet per se de ENIGE juiste. Ik zal andere moeders niet zo beoordelen als ze een andere mening hebben.
Jullie respecteren? Volgens mij weet jij dat niet wat respect inhoudt, maar schelwoorden gebruiken, mensen uitlachen etc. is niet iets wat daarbij hoort.
Tuurlijk mag dat maar dan hoef je toch niet te zeggen dat de andere mening fout is ? Respecteer gewoon dat iedereen een andere mening heeft.. Maar dat is voor een aantal erg moeilijk hier..