hoi Ik heb voor mijn dochtertje de 4 seizoenen slaapzak van puckababy maar weet niet zo goed welke ik aan moet doen Het is op haar slaapkamer tussen de 18,5 en 19,5 graden Ze heeft nu een rompertje korte mouw, een pyjama en sokjes en het dunne gedeelde van de slaapzak met mouw. De handjes zijn altijd heel koud maar veder vroeg ik me gewoon af of dit niet te koud is ??!
https://www.puckababy.com/pdf/FAQ_Bag_4_Seasons.pdf Weet niet of de link werkt maar op hun site staat een schema bij de klantenservice. Dat zou goed moeten zijn, maar elk kindje is ook weer anders. Je kan ook romper doen met het herfstdeel zonder pyjama en sokken als je denkt dat ze t koud heeft. Maar belangrijkste, slaapt ze goed? Dan zal ze t vast niet te koud hebben... Bij mijn dochter op de kamer is het 18 graden en die heeft een romper aan in het herfstdeel (de teddy slaapzak)
Bij mijn zoontje is het 18.5 graden en hij slaapt in het herstgedeelte, romper lange mouw, dun pyjamabroekje en sokjes. Hij komt altijd lekker warm en niet te warm, zijn bedje uit.
Onze dochter ligt nu in romper lange mouw, pyjama en het Teddy gedeelte, maar schat in dat t wel wat koeler is op haar kamertje, voelt er altijd erg fris, denk een graad of 16.
Mijn zoontje van 18 maanden slaapt in het herfstdeel met alleen zijn romper met korte mouw. Het is ongeveer 17 graden op zijn kamer en hij is altijd heerlijk warm als ik hem uit bed haal. Dat de handjes koud zijn is geen graadmeter, je moet de voetjes voelen en in het nekje. Deze moeten (lauw)warm zijn. Als de voetjes koud zijn dan heeft je kindje het te koud.