Dominique is eind augustus geboren en lag de 1e maanden in haar kleertjes onder laken en deken. Ze lag ook ingebakerd. Toen ze 3 maanden was gestopt met bakeren en een slaapzakje gekocht. Nu slaapt ze meestal in haar romper met een dunne slaapzak en dan onder haar laken en deken. Ik vind als ze wat ouders zijn een slaapzak zonder laken en deken gebruiken nutteloos (hier iig) want dan gooit ze steeds haar benen in de lucht en kan ze niet slapen. Druktemakertje haha. Maar bij een baby in mei zou ik denk ik gewoon laken en deken gebruiken. Merk je dat het niet lekker gaat heb je bij Prenatal hele kleine en goeie slaapzakjes.
Nou we hebben afgelopen woensdag pretecho gehad! En dat was ech super! Ben gewoon nu al verliefd op onze ukkepuk! zo lief! Dus ik kan bijna niet meer wachten nee het mag van mij wel zover zijn hoor,het moment van dat het op je borst wordt gelegd! En bij jou?? ook al zin in?? Liefs, Diamaria xxx
Hahaha je wilt niet weten! Ik kan niet meer wachten! Vooral als hij bezig is met zijn schopjes. Dan kan ik gewoon niet meer wachten, maar nog eventjes geduld en dan mogen we onze wondertjes warm in onze armen sluiten!
De eerste maand geloof ik, sliepen ze allebei alleen onder een dekentje en lakentje en als het erg warm was, alleen een lakentje. Toen het wat frisser werd, zijn we een slaapzakje gaan gebruiken. Of een warme slaapzak met een lakentje of een dunne slaapzak met een lakentje en dekentje. Robin heeft van een jaar tot 20 maanden ofzo alleen in een slaapzak geslapen, sindsdien alleen onder een deken/dekbed.