en dan de reacties van anderen: breng haar maar bij mij. Baby's voelen dat je onrustig bent. 'Het valt allemaal wel mee'. 'Sommige baby's huilen nou eenmaal veel'. Enz enz. Ik vind dit zo irritant. Onze dochter huilt echt de hele dag door. Ze is alleen stil als ze de fles krijgt. Die drinkt ze ook heel onrustig. Je zou denken dat ze na de fles tevreden en voldaan is maar nee hoor. Binnen 5 minuten krijst ze weer. Heb al zoveel geprobeerd. Andere voeding, meer voeding, minder voeding, bedje schuin, lang rechtop houden. Symptomen die ze heeft: Extreme darmkrampen Constant huilen Steeds willen drinken maar niet tevreden na de voeding Vaak de hik Onrustig drinken Rode pukkeltjes in gezicht Vaak niezen/vol zitten Ik begin steeds meer aan KMA te denken al komen er bij ons geen allergieën voor in t gezin. Mijn vader heeft wel astma en eczeem. Het gekke is alleen dat ze bij mij in de draagzak wel slaapt. Ik denk door het wiegen. Zegt dat iets over een evt KMA of kan dat nog best t geval zijn?
Het zou ook reflux kunnen zijn. In de draagzak houd je haar rechtop en komt er geen melk naar boven. Maar hier moet je echt mee naar de dokter, dit is niet normaal en jullie raken er allebei oververmoeid van. Ga vanochtend naar de huisarts en vraag met spoed een verwijzing naar de kinderarts. Vertel dat ze echt de hele dag huilt en niet slaapt, vertel wat je al geprobeerd hebt en laat je vooral niet afschepen met 'alle baby's huilen' want zoveel huilen is niet normaal. Voor zowel reflux als kma zijn goede oplossingen dus zorg voor hulp! Veel sterkte, ik weet hoe slopend het is!
Het klinkt mij als (verborgen) reflux, deze symptomen had Tim ook en die huilde ook zoveel. Laat je doorsturen naar een kinderarts, die kunnen er naar kijken en inderdaad, er zijn goede oplossingen voor.
Ze krijst dus de hele dag, dus ook direct na de fles? Zo'n anderhalf uur na de fles zijn het vaak darmkrampen, direct huilen na de fles lijkt meer op KMA, vooral omdat ze natuurlijk alleen nog maar melk krijgt en daar blijkbaar erg op reageert. Dat er geen KMA in de familie ziet hoeft niet te betekenen dat ze geen KMA kan krijgen. Waarom haal je geen pak Friso Pepti ? Oja, luister vooral naar je gevoel! Jij denkt dat er iets niet klopt, laat je dan vooral niet door de ha of cb van de leg af brengen!
Ja direct na de fles ook. Ze blijft dan ook maar happen. Het is begonnen toen ze 2 weken was. Tussendoor is t een paar dagen redelijk goed gegaan en nu is t alweer een week helemaal mis en nu is t op z'n ergst. Ze slaapt eigenlijk alleen na de laatste avondfles goed. Dat is dan wel weer typisch. Gisteren bv sliep ze 6 uur achter elkaar. Na de nachtvoeding helaas niet. Zelfde als overdag.
Hier ook! Mijn dochter krijste ook de hele dag tot ze van uitputting in slaap viel en met wakker worden weer te beginnen. Ik kreeg precies dezelfde opmerkingen te horen. Uiteindelijk toen ze ruim twee maanden was nam mijn vervangend huisarts me serieus en schreef zelf refluxmedicatie voor, omdat ze aan verborgen reflux dacht. Dit hielp goed en nadat we de juiste dosis hadden was het continu krijsen echt voorbij. Laat je niet afschepen en vraag om een verwijzing naar de kinderarts!
Onze oudste dochter had ook verborgen reflux en huilde ook heel erg veel. Maar die was na de fles wel wat rustiger. We gebruiken nu friso comfort in de hoop dat dat wat helpt maar tot op heden geen resultaat. Vandaar mijn vermoeden van KMA. Bedankt allemaal. Toch maar naar de huisarts inderdaad.
zoals jij het beschrijft hebben wij het ook gehad! Bij ons was het echt verborgen reflux. Maar ons ventje heeft geen rode pukkeltjes... Dus misschien een combi? Maar laat het in ieder geval nakijken en loop niet te lang door! Want wij hebben te lang doorgelopen en als wij eerder waren geweest hadden we een vele leukere tijd gehad! Bij ons was ook de draagdoek de enige oplossing die hielp voordat we aan mediciatie begonnen. nu hebben we na een paar weken de goede medicatie en de juiste dosering, en ons ventje is echt een super baby! misschien een tip, probeer eens op de buik slapen, dit is voor ons ventje de enige manier om te slapen, een schuin bedje (waar we hem in een onderbroek hingen om onderuitzakken te voorkomen) vond hij niks want toen lag hij in het rond te wapperen met zijn handjes. En inbakeren en bed schuin was ook geen optie want toen gleed hij omlaag. Luister naar je eigen gevoel, en als jou gevoel zegt dat jij jullie baby het beste kan troosten, moet je dat vooral niet aan andere overlaten! Wij hebben een tijd gehad dat hier mijn broer en moeder overnachten zodat hun tussen de voedingen door ons ventje deden troosten (op de manier zoals ik wilde en het beste vond) Zodat wij toch even wat konden rusten. Want het breekt wel op hoor! Ik hoop dat je heel snel de oplossing vind, wat deze ook mocht zijn!
precies hetzelde verhaal hier, en Lotte blijkt KMA te hebben. Met 3,5 maanden overgestapt op nutramigen en we hebben een compleet ander kind! Ook hier was de draagdoek ideaal, dan was ze wel rustig Naar je gevoel luisteren, als jij denk dat er iets mis is, zorgen dat er serieus onderzocht gaat worden wat het is. Het is NIET normaal als een klein babietje de hele dag krijst van de pijn, heb me aan die opmerkingen ook zwaar ge-irriteerd! succes meid!
Ik zou zeggen of hup naar de ha of naar de drogist voor een pak pepti en dat minimaal 2 weken proberen. Je zegt er zijn geen allergien in de familie, maar jouw vader heeft astma en eczeem. Dit zijn juist een van de 'ziektes' die oorzaken van koemelkallergie kunnen zijn! In 70 tot 80% van alle gevallen is astma nl een allergische reactie! Eczeem heeft vaker ook met een allergische reactie of overgevoeligheid te maken. Ook hooikoorts valt onder de eventuele veroorzaker van kea. (Even ter info)
ik zou ook even actie gaan ondernemen, je kleintje kan zich er zoveel beter van voelen! en dat doet jou ook goed! Inderdaad, probeer even koemelkvrije voeding, en ga naar de huisarts of kinderarts.
Mijn jongste zat echt onder de bultjes, maar dat was ook gewoon acne. Dat kan de HA of het CB zo zien. Ben je al bij je HA geweest?