ik heb mijn zoon met het mooie weer ingemeerd met nivea zonnebrand voor baby's. ineens had hij allemaal bultjes in zijn gezicht. nu pas valt het kwartje, ik denk dat het van de zonnebrandcreme is. welke creme is goed? lees goede verhalen over louis widmer, roc en weleda..
ik heb die van kruidvat eigenmerk, factor 50 speciaal voor babies,..hier ook exceem en een hele droge huid, maar tot nu toe reageerd ze er niet op!
Ultrasun van Swiss Made. Hier heeft de DA het. Speciaal voor kids en zongevoelige huis en mensen die snel last hebben van zonne-allergie, eczeem etc. Geen parfum, alcohol en minerale olie. Is er een die je voor het zonnen moet aanbrengen, bevalt hier supergoed!
Ik heb ooit van Roc ofzo bij de apotheek zonnebrandcreme voor mijn dochters gekocht, heel duur, maar geen irritaties
ik heb vision.. perfect spul.. vooral omdat mijn dochter roodharig is en ik hoef haar maar 2 keer in te smeren ermee. zij kon ook niet tegen nivea vooral niet diegeen met het groene kleurtje erin vision is niet goedkoop maar dat haal je eruit omdat je maar weinig en minder vaak hoeft te gebruiken
Ik ga vichy proberen. Mijn dochter reageert ook met rode vlekken op zwitsal, dus ik ga ook niet uitproberen met andere (goedkopere) merken.
Heb ook vanmiddag Vichy gekocht. Hier ook rode pukkels op het voorhoofd dus.....ga het van het weekend smeren dus ben benieuwd! Bij apotheek hadden ze ook La Roche Posay. is ook een goed merk maar iest duurder. groetjes, M