Sinds mijn dochter zelf kan gaan zitten in bed, valt ze zittend in slaap en wordt dan af en toe een beetje wakker, jammert dan een beetje en valt weer in slaap. Ik tref haar regelmatig aan met haar hoofd tussen haar knietjes. Zo schattig... Slapen jullie kindjes ook wel eens zittend in hun bedje?
haha, nee ik heb het nog nooit gezien (behalve dan in de auto ofzo) maar ach.. als ze lekker ligt, waarom niet he
Wat grappig dat ik dit lees, Kenji doet dat namelijk ook af en toe. Alleen denk ik altijd dat dat niet echt lekker slaapt zo, dus als ik ga kijken en het zie, leg ik hem altijd weer neer.
Zittend slapend heb ik hem nog niet aangetroffen maar ik vermoed dat hij regelmatig zittend in slaap valt en dan omvalt.