Slapen in voorstoeltje Yepp, tips?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Babel44, Nov 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babel44

    Babel44 Niet meer actief

    Ons meisje wordt als snel lekker slaperig op de fiets :) Ze gaat dan alle kanten ophangen, en viel vanmorgen bijv met haar hoofdje helemaal opzij op mijn bel in slaap. Lijkt me niet zo comfortabel, al heb ik er op de terugweg gelijk een dikke sjaal op gelegd -> toen sliep ze helemaal niet toevallig :D

    Hoe doen jullie dit?

    Zo'n rol die je voorop het "stuurtje" van de Yepp kunt doen lijkt mij niet echt wat, ze leunt ook net helemaal niet naar voren om te slapen.
     
  2. Babel44

    Babel44 Niet meer actief

  3. bloem2

    bloem2 Niet meer actief

    Wij hebben de slaaprol met nijntje erop, nog niet slapend gebruikt haha. Maar hij komt vrij ver naar voren dus ik heb wel het idee dat deze heel erg handig is. Daarbij kun je het hoofdje er natuurlijk opleggen in de hoop dat ze zo blijft liggen. Is denk ik een kwestie van uitproberen.
     
  4. Snowtje

    Snowtje Fanatiek lid

    Dec 6, 2009
    1,409
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben ook een slaaprol voorop, maar mevrouw zakt altijd naar de zijkant :D Ik probeer haar dan een beetje naar voren te duwen op de slaaprol, en hou haar nekje aan de achterkant een beetje vast. vindt het altijd zo eng dat schuine nekje..
     
  5. Babel44

    Babel44 Niet meer actief

    Hm, precies mijn idee dus.


    Niemand nog een creatieve suggestie? Dan zelf maar een klein kussentje regelen ofzo, en toch maar op die bel leggen volgende keer.
     

Share This Page