Ik ben op dit moment zwanger van onze tweede tweeling, het was een drieling maar helaas heeft het derde kindje het niet mogen halen en is een mooi vlindertje geworden. Graag kom ik in contact met andere ouders die ook meerdere meerlingen hebben. we hebben een zoontje van bijna 3 en onze eerste tweeling, twee meisjes, zijn pas 1 jaar geworden. Graag hoor ik iets!
Hier niet zwanger van de 2e tweeling van van de eerste 😋 Maar ik wou je even feliciteren wat leuk!
O nu lijkt mijn reactie wel heel bot .. Niet verkeerd bedoeld in verband met je vlindertje 😳 dat spijt me.
Wat gaaf, gefeliciteerd! Zelf alleen 1 drieling en wat lijkt het mij ontzettend gaaf als ik er nog een meerling bij zou mogen krijgen, maar dat gaat niet meer gebeuren ben ik bang. Heb wel contact met iemand met een tweeling, eenling en een drieling. Een groot gezin, maar ze vinden het erg gezellig en leuk Druk zal het zeker zijn, maar wel gezellig druk!
Gefeliciteerd! Ik ben zelf zwanger van een tweeling ( eerste ik kindjes) Ik volg op Facebook en twitter de nvom ( Ned vereniging van ouders van meerlingen) Leuk platform om ook met andere meerling ouders te "kletsen"
Wat bijzonder, gefeliciteerd en ook sterkte met het verdriet om je kindje. Je moet vast een heel sterke mama zijn om zo'n mooie taak te krijgen en 2 tweelingen groot te gaan brengen.
Klopt, we vinden het ook erg jammer, maar het had zo moeten zijn vrees ik. Toch bedankt voor je felicitatie!
Ik zal daar zeker eens gaan kijken, ik ben ook veel op de site twinspiratie, misschien ken je dat ook? Als je bevallen bent krijg je automatisch post van een ander iets. (Twinfo)
Daarbij wil ik jullie allemaal ook feliciteren met jullie zwangerschap en klaasje, ik hoop dat jullie ook weer zwanger zullen worden, wie weet weer twins hihi
Dat ken ik niet, ik ga daar even kijken! Thanks QUOTE=Blackey;18774441]Ik zal daar zeker eens gaan kijken, ik ben ook veel op de site twinspiratie, misschien ken je dat ook? Als je bevallen bent krijg je automatisch post van een ander iets. (Twinfo)[/QUOTE]