Ben effe nieuwsgierig. We hebben de verzekeringen via een tussenpersoon lopen. Waar we ook de hypotheek hebben geregeld. Maar we betalen voor alles bij elkaar 190. Daar zit ook iets van levensverzekering (is 15) bij en rechtsbijstand. Maar ik vind het dus een smak geld!! Alleen ik durf niet goed over te stappen omdat ook de hypotheek door hun geregeld is! Dus wat betalen jullie en wat zouden jullie doen??
Woonhuis, inboedel, aansprakelijkheid en doorlopende reisverzekering 43,- per maand. Overlijdensrisicoverzekeringen 33 euro. 76 euro dus plus nog iets van 28 voor mijn man (militair) aan (auto)verzekeringen. Dus om en nabij de 100 euro? Wij hebben ook nog uitvaart van 13 euro per maand trouwens.
Ik vind 190 best veel, wij hebben t via de rabobank waar we de hypotheek ook hebben. Betalen 60 aan woonhuis, aansprakelijk, inboedel en rechtsbijstand. Dan komt er nog ongeveer 20 levensverzekering bij. En we betalen nog iets geen idee hoeveel het is, in elk geval veel minder dan 190. Ik weet niet of je makkelijk over kan stappen, zou het wel nakijken.
ehm even nadenken auto 26.75 euro caravan 8 euro rechtsbijstand 13,50 inboedel en aansprakelijkheid 11,08 dela 7.18 66.51 totaal voor een huurhuis
12 voor mijn levensverzekering en 6 voor mijn inboedel. Verder heb ik nog wel een opstalverzekering maar die loopt via de vve dus heb geen idee wat het bedrag is. 14 voor rechtsbijstand. 6 voor overlijdensverzekering en 57 voor mijn auto.
Ik vind dit altijd appels met peren vergelijken. Voor welke bedrag ben je verzekerd, leeftijd en eigen risico spelen een grote factor.
Auto all-risk 18 euro per maand Inboedel + aansprakelijkheid 9 euro per maand 27 euro, that's it, de rest (doorlopend reis/uitvaart/rechtsbijstand) vind ik niet nodig. Maar wat Zomerr zegt, een 2-ouder + koophuis is ook een heel andere situatie dan ik alleenstaand +kind in mijn huurhuis. Brinta heb jij geen WA/aansprakelijkheidsverzekering?
Ja, zeker. Ik vind het een kunst om mijn vaste lasten zo laag mogelijk te houden, o.a. daardoor heb ik ruim spaargeld En alles wat ik zelf kan betalen of doen ga ik niet verzekeren.
Ohja die was ik helemaal vergeten omdat die jaarlijks wordt afgeschreven ipv maandelijks. Volgens mij ben ik daar 21 euro per jaar aan kwijt. Wat heb jij een goedkope autoverzekering! Heel veel schadevrije jaren zeker?
Ik heb 8 schadevrije jaren. Ik sluit elk jaar mijn verzekering over naar de goedkoopste beschikbaar. Afgelopen december toen overgestapt naar SNS autoverzekering omdat die goedkoopst was all-risk met 23 euro per maand. En vervolgens vorige maand een spotje op de radio dat Promovendum gegarandeerd 20% goedkoper aanbiedt dan je huidige verzekering. Nou was dat maar 25 eurocent goedkoper volgens offerte via website, maar na een telefoontje inderdaad 20% eraf gekregen dus nu echt goedkoopst-van-goedkoopst 21 euro is wel heel goedkoop per jaar hoor voor aansprakelijkheid, als je zoontje ook op je polis staat
De vriend en zn ouders hebben ook via een tussenpersoon verzekerd. maar als ik zie bij welke maatschappijen ze dan verzekerd zijn, vind ik dat het wel goedkoper mag. Bedragen precies weet ik niet, wil ik ook niet eigenlijk. Wellicht kun je bij de tussenpersoon aangeven dat je goedkopere verzekeringen wilt maar wel met goede polisvoorwaarden?
Wij betalen rond de 70 of 80 euro voor alles! Onze ouders hebben onze overlijdingsverzekeringen voor ons afbetaald, dus die hebben we er niet mr bij zitten. Moet trouwens ff navragen hoe het allemaal geregeld is btw
Auto all risk incl inzittende/rechtsbijstand etc 35,- pm Huis/rechtsbijstand/inboedel/aansprakelijkheid/motor etc ongeveer 30,-Pm Uitvaart 10,- pm Reis/pechhulp 100,- per jaar Zoiets 😅 zal het exact na moeten kijken omdat we aan het overstappen zijn met de verzekeringen
220 euro per maand Interpolis 2 x auto, woonhuis, inboedel, rechtbijstand, aanpsprakelijkheid en reisverzekering risico verzekering uitvaart verzekering
Dat scheelt echt heel erg veel! Ik betaal 57 euro per maand voor een allrisk verzekering met 7 schadevrije jaren. Maar is rijd een auto van 4 jaar oud, misschien speelt dat ook mee? Mijn zoontje staat niet op mijn polis, ik dacht dat hij automatisch onder mijn polis zou vallen omdat hij minderjarig is?
Bij onze verzekering moet je je kindje wel degelijk aanmelden... betaal je niets extra's voor maar moet wel op de polis staan... net als bij zorgverzekering eigenlijk.
Even denken wij hebben een glasverzekering alrisk inboedelverzekering rechtsbijstandverzekering aansprakelijkheidverzekeringd en een doorlopende reisverzekering in een pakket. En dat kost ons 32 euro per maand. De autoverzekering is alrisk 38 euro dit is zo hoog omdat we een o geluk gehad hebben en jaren verloren hebben. En een uitvaartverzekering alle 5 voor 10000 euro verzekerd 21 euro permaand
Hou er rekening mee dat een overlijdensverzekering die 10 jaar geleden in afgesloten lang niet genoeg zal zijn voor een uitvaart nu. Waar je toen voor 7000 euro klaat was moet je nu 10000 euro neerleggen.