Mijn zoontje slaapt overdag soms met speentje. Nu lees ik vaak dat je speentje eruitziet trekken als kind slaapt wie weet waarom dat is? Is het anders slecht? Hij wordt soms namelijk wakker als ik dat doe.
dat is als je ze eigenlijk geen speentje wilt aanleren. Dan doen ouders dat wel eens ja heb het vaker gehoord. zelf vind ik dat een beetje onzin als je kind een speentje fijn vind gewoon geven zou ik zeggen. Het wordt pas slecht als je kind ouder wordt. Als ze nog klein zijn hebben ze gewoon soms die zuigbehoefte nog.
De baby hier gooit de speen er vanzelf uit wanneer hij in diepe slaap raakt... Dat gaat zo: *zuig zuig zuig zuig zuig zuig zuig zuig* 1, 2, PLOP... and it's gone.
Hier exact zo. Eenmaal in diepe slaap is de speen eruit. Als ze er maar vanaf is als ze naar school gaat.
je hoeft het speentje er niet uit te trekken hoor. lekker laten zuigen. hier valt dochter ook in slaap met speentje, anders wil ze niet slapen. verder taalt ze er niet naar, alleen als ze op bed gaat. en hier word hij vanzelf uitgespuugd als ze in diepe slaap is.
Ik dacht "vroeger" ook: mijn kind wordt echt geen spenenkind! Maar met verborgen reflux heb ik wel geleerd dat ze m absoluut nodig heeft gehad. Ik denk dat ze het nu uit gewenning doet omdat hij er ligt. Ik vind het voorlopig wel prima.
Ja sommigen geven dat als tip om zo min mogelijk aan de speen te wennen. Maar ja, persoonlijk denk ik: als je kindje dan steeds wakker word dan zou ik het niet doen. Hier een enorme speenfan, deels aangeleerd als troost door de enorm moeilijke tijd. Maar het hielp en helpt. Dus afleren komt wel als ze groter is. Een speen de hele dag in kan de spraak gaan tegenwerken, de stand van de tanden en de kaak doen veranderen/verslechteren. Hier dus een speenfan en een duimer. De speen krijgen we er ooit wel af, maar die duim...?? Oef!