volgens mij had ik het al eerder gezegd (maar heb niet terug gezocht dus weet niet zeker), maar daarvoor had ik het boek ook gekocht! En het werkte bij mij wel! We zijn nu al een tijd onderweg (het duurt een dag of 10 om resultaat te zien), maar ons meisje slaapt nu een keer of 3 een anderhalf uur overdag. En rond 21.00u 's avonds valt ze in slaap en tukt dan door tot 9.00u volgende dag! En eerst was het pas om 23.00u. En nog een mooi effect n.a.v. het boek: ze slaapt al door! Hoefde niet hoor, maar is mooi meegenomen, toch?
Nou Mason en sweetvienna, kan jullie ook de handen schudden en ons ventje in het rijtje zetten (zou het een mannenprobleem zijn ) Onze kleine vent slaapt ook gewoon door 's nachts maar wilde overdag eigenlijk standaard niet zijn bedje in. Dan ging hij echt tekeer als ik weet niet wat en haalde ik hem er uiteindelijk toch maar weer uit met als gevolg dat meneer naarmate de dag vorderde steeds moeier en dus steeds jengeliger werd Iets wat ik echt een GOUDEN TIP uit het boek vond is, 'breng je kind bij het allereerste signaal van vermoeidheid meteen naar bed'. Dat doen wij nu sinds afgelopen vrijdag en verrek, het help! Zodra hij ook maar iets jengelig wordt of een keer in zijn ogen wrijft of gaapt doen we hem meteen zijn bedje in. Hij protesteert dan ook wel iets maar dat is te verwaarlozen en valt na een paar minuutjes lekker in slaap! Kennelijk hebben we hem al die weken daarvoor gewoon te moe laten worden en dat hij door die oververmoeidheid al helemaal niet meer kon slapen! Echt, dat is echt voor mij de gouden tip geweest. Oke, hij is vaak na een halfuur tot een uur alsnog wakker, maar hij slaapt tenminste iets overdag! Oh ja, nog een GOEDE TIP 'als je kindje standaard na een bepaalde tijd wakker wordt, moet je iets voor die tijd in de buurt van zijn kamertje blijven en op het moment van ook maar iets wakker dreigen te worden meteen ingrijpen en hem/haar op de gebruikelijke manier 'troosten' (in ons geval zijn fopje geven) dan slapen ze meteen verder zonder echt wakker te worden en dan een stuk langer dan normaal! Helpt echt! Succes allemaal!
Ja Mirrem ,wat je zegt idd bij de tekenen van vermoeidheid klopt wel. Eerder sliep mijn zoontje 1x 's morgens en gingen we daarna even naar de winkels. Tot het een keer was en we konden niet naar de winkels en hij werd heel moe. Toen heb ik hem toch op bed gelegd en prompt sliep hij nog eens anderhalf uur, dat 2x op een ochtend Nu doet hij dat standaard en gaan we vaak pas in de middag naar de winkels Misschien geld dat hier voor de middag ook wel. dat hij daarom niet wil slapen later op de middag ,omdat hij idd echt te moe is. Maarja ik wil ook met hem naar buiten en slapen in de kinderwagen doet hij niet. Lastig he. Ik ga vanmiddag even in de stad kijken voor het boek en anders bestel ik hem via bol.com
Ook wij hebben slaap problemen. Smiddags gilt ze alles bij elkaar en als ze eenmaal in slaap is is ze binnen een half uur tot een uur weer wakker Snachts is het ook vaak huilen om der speen. Ik zit erg te twijfelen of ik het zal bestellen ja of de nee
Hahah nee hoor, Nora heeft het ook Die sliep eerst door en nu al een tijd niet meer en wil overdag ook niet slapen. Soms wel bij mij of mn man maar meestal dus niets noppes nada..alleen maar brullen geblazen Ben benieuwd naar het boek. Succes!
Het is toch vooral voor het 's nachts doorslapen, hoewel er ook wel tips in staan voor overdag. Ik vind het een mooi boek, maar hij is voor mijn dochter toch niet zo nodig. Eigenlijk gaat het hier allemaal best wel goed. Het zijn vooral anderen die het niet goed vinden gaan... Ik heb dus wel wat aan het boek gehad, maar op een andere manier dan ik dacht! :-D In ieder geval bied ik mijn boek maar te koop aan op Marktplaats, want ik vind het een beetje zonde anders... Dus... als iemand het boek nog nodig heeft: ik heb het zaterdag bezorgd gekregen en heel snel even gelezen, zo goed als nieuw dus nog.
Ja ik weet er alles van want die van ons doet het vanaf week 3 a 4 ongeveer dus eigenlijk haast vanaf het begin! Ik ben ook blij te lezen dat ik niet de enige ben, soms lijkt het wel zo als de verhalen uit mijn omgeving zo hoor. die slapen allemaal fantastisch; overdag en 's nachts!
Hoi, Nou ben blij dat het bij jullie al werkt! Maar die tip vind ik eerlijk gezegd een beetje een algemene tip die je overal wel kunt lezen. Die paste ik ook al toe, hij gaat ook regelmatig wel slapen maar is standaard na een half uur wakker, dat is vooral het euvel hier. En 's middags wil hij niet meer slapen.
Dat heb ik nou ook, je wilt toch ook wel eens de deur uit! En slapen in de wagen? Ho maar. Dus dan kun je hem niet bij de eerste tekenen in bed leggen. Maar vind het wat ver gaan om dan maar steeds thuis te blijven. Mama wil ook nog leven!
Ehm... roep maar wat... nieuw was hij 19.95 Overigens vannacht non-stop wakker geweest... dus misschien toch maar wat uitproberen . Nee hoor, zal een incidentje zijn geweest...
Ik dacht ook wel een klein voorsprongetje te hebben, haha. Maar is helaas niet zo. Gelukkig is mijn interesse voor dit gebied best groot dus vind ik het niet zo erg om wat te experimenteren. Vind het gewoon heel leuk als een bepaalde aanpak bij een kindje zo goed werkt.
Ik heb het vorige week via bol.com bestled en het staat vol met handige tips, maar vooral met rustgevende adviezen. Ik had er vooral veel aan dat er werd gezegd: Niet laten huilen als je kindje niet gaat slapen, gewoon oppaken en opnieuw proberen een tijdje later. Zo gingen we te werk en warempel, na een poging of 3 was het stil, zonder hysterisch kind. Maargoed, ik heb hetr gelezen en opgeslagen. Het boek is dus nieuw, incl verzendkosten 21.95. Bied het aan voor 14 euro. Groetjes, zus
Hier was het vannacht ook raak, geen idee wat er aan de hand was. We hebben hem uiteindelijk maar een flesje gegeven. 14 euro?
Ik heb um gelezen, dus 14 euries lijkt me redelijk. weet niet wat verzenden kost, ik betaalde er bij bol.com 1.95 voor. Heb je interesse dan? Liefs, Zusje
ladyrabbit schreef: Dat had ik dus ook, ik ben pedagoog, dus dan zou je denken: enige kennis wat betreft gedrag en hoe hiermee om te gaan zou er in moeten zitten, haha. Maar het blijkt in de praktijk met eigen kindjes toch een stuk moeilijker te zijn, zeker gevoelsmatig! En een heleboel dingen weet je simpel weg gewoon niet, waarom het wiel uitvinden als het al uitgevonden is!? herkenbaar! Ik heb het boek nu ook besteld, want mijn moederhart weet het even niet meer
Ik heb het boek ook, ik vind het een goed boek en er staan zeker bruikbare tips in. Maar wat ik lastig vind is dat er een stappenplan in staat hoe je je kindje wakker in bed kunt leggen. Ik kom na al die weken steeds niet verder met de volgende stap, dus bijna in slaap in eigen bedje leggen lukt me niet, hoe vaak ik ook probeer. Herkent iemand dit?