hallo, Even een vraag betreft mijn dochtertje ze is net twee jaar en vanaf de dag dat ze 2 is is de peuterpubbertijd er ook! Het is een strijd die ze met zich zelf heeft.... maar wat me nu ook zo opvalt is dat ze zo moe is? ze valt op schoot in slaap.. als we wandelen in de buggy.... we staan om 8 uur op en om half 12 is ze helemaal op.. dan slaapt ze soms wel 3 uur en tegen 6 uur is het weer het zelfde gaapt de hele dag. normaal sliep ze van half 1 tot 2 uur Zijn jullie kindjes in deze fase ook zo moe? Groetjes Jantina
puberen kost wel veel energie.... ik merk aan lars ook wel dat hij zijn slaapie echt nodig heeft, omdat hij aktiever dingen doet. gewoon lopen is er niet bij, alles moet rennend, dus het zal er best mee te maken hebben
maar dat is het hem nou juist.. Ze is helemaal niet actief.... wil hangen....niks is leuk alleen bij mama is het leuk op schoot liedjes zingen.......boekjes lezen of zomaar gewoon tegen me aan en kletsen. Zelf spelen weigerd ze bijna op het moment ze moet soms wel maar dan gaat ze huilen helaas pinda kaas voor haar want dat negeer ik
hmm ja dan zou ik toch even de ha bellen, al is het maar om zeker te zijn dat er niks is, lars wil ook dat ik bij hem ga zitten, maar hij speelt wel zelf. hij wil wel graag dat ik met hem speel, maar als ik zeg dat ik even wat anders moet doen legt hij zich daar wel bij neer (meestal dan, soms niet en dan brult hij de hele buurt bij elkaar, maar dat negeer ik ook :-D)
Ik zou zeker even bij de ha langs gaan. Misschien heeft ze wel de ziekte van Pfeiffer. Mijn dochter van 4 heeft het ook en die stort ook aan het einde van de ochtend in. Vaak doet ze ook 's middags nog een slaapje van ongeveer 2 uur om even bij te tanken en om 18.30 stort ze weer helemaal in. Als ze een slechte dag heeft loopt ze alleen maar te hangen en is er geen fut in te krijgen. Nu moet ze sinds deze week naar school en dat valt haar erg zwaar.
Jantina, ik zou even checken bij de ha hoor, is niet echt normaal denk ik.. Al is het alleen maar voor je eigen gemoedsrust.
Ik ben idd bij de huisarts geweest... Ze is ziek, haaar keelamandelen zijn heel erg ontstoken. Heb nu een AB kuur voor haar!
beterschap voor haar !! goed dat je er mee naar de ha gegaan bent, gelukkig iets wat goed op te lossen is.