slecht in negeren

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Cygnet2, 29 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Hier moet dat ook in de gang. Zover komt het meestal niet trouwens. Ik zeg gewoon, als je stampen wilt, prima maar ik hoef het niet te horen. In de gang of buiten.
     
  2. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Hier heeft het lang geduurd.. pas met even meer dan drie jaar begon dit gedrag maar misschien vind ik het daarom wel irritanter. Zoon heeft het nooit gedaan (nooit driftig of drammerig geweest) en ze is toch al best een beetje groot.. geen peutertje meer zeg maar.

    Hier ook een clash in persoonlijkheden.. ik ben van mezelf heel gecontroleerd en verhef echt zelden mijn stem maar ze haalt het slechtste in me naar boven. Ik schijn trouwens als kind ook dit soort buien te hebben gehad :)
     
  3. yossie

    yossie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.784
    0
    36
    Hier mag hij tijdens zijn "dramaqueen" momenten ook even op de gang of op zijn stoel (op de gang wordt kleine broer wakker van) verder drammen. Hij kreeg eerst wel 2 kansen voordat ik hem op de gang/ stoel zet. Meestal is het binnen die tijd wel over. En ander stopt hij met drammen na 2 min. time uit.
     
  4. Nova81

    Nova81 VIP lid

    18 nov 2009
    5.879
    1
    36
    Zeer herkenbaar.... Pppfff... Echt erg!
    Soms bedenk ik me dat ik zelf wat meer geduld en rust zou moeten hebben, maar dat is soms ook verdomd moeilijk.
    Hier ook 'ik ben bijna 4 en ontzettend toe aan school'.....

    Ben ontzettend geduldig in mijn werk maar thuis af en toe.... Iets met bloed en nagels :D;);)
     
  5. Eameltsje

    Eameltsje Actief lid

    11 mrt 2014
    146
    1
    0
    NULL
    NULL
    Pfff hier is ook een klein meisje erg toe aan vakantie... en ik daardoor ook. Zij is overigens wel erg goed in negeren, in tegenstelling tot mij. Vanmorgen nog, eet je brood op...lalala ik zing een mooi liedje...straks mag je weer zingen, eet nu eerst je broodje even... tralala het is mooi weer... eerst eten dan zingen... tralala een heel mooi liedje...:x:x:x.
     
  6. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Wisselend. Soms wel, soms niet. Dat ligt er ook aan of ik er moe en/of druk ben.

    Als ik zelf niet vermoeid ben, kan ik dat soort gedrag prima negeren. Dan laat ik mijn dochter haar gang gaan en dan vraag ik na een minuutje of vijf of ze klaar is, omdat ze anders op haar kamer door mag gaan. Of ik kijk haar aan tijdens zo'n bui en ik vraag of ze zich echt niet nog meer kan aanstellen. Werkt over het algemeen prima.

    Ben ik wel vermoeid, wordt het een ritje gang of slaapkamer en zeg ik erbij dat ze terug mag komen als ze weer rustig is.
     

Deel Deze Pagina