Nee, hier een babyfoon zonder camera. Ze ligt in de kamer naast ons. Onze deur staat open en die van haar zit dicht. Ik denk eerlijk gezegd dat ik steeds te snel naar haar toe ging zodra ik dr hoorde (met de babyfoon aan). Ik wilde voorkomen dat ze echt wakker werd. Speen erin en het was klaar. Sinds ik de babyfoon heb uitgezet gaat het super. Dus het kan ook aan mij hebben gelegen
Hier heb ik nog nooit een babyfoon gebruikt. Maar ik heb wel al een paar keer artikels gelezen over babyfoons en de stralingen. Dit was ook elke keer de reden voor mij om geen babyfoon aan te schaffen. Genoeg artikels via Google, helaas heb ik ze niet opgeslagen.
WoW ik ga het ook proberen. Dan zet ik m uit als ik naar bed ga. Want als ik beneden zit met de tv aan hoor ik hem niet als hij huilt.
Bij een dreumes kun je de babyfoon ook prima op de overloop naast zijn kamerdeur zetten. Dan staat ie niet op zijn kamer, maar kunnen jullie hem net sneller horen als jullie beneden zitten.