Babiage Doodoo ipv stofzuiger?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door zonnestraaltje1981, 6 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zonnestraaltje1981

    zonnestraaltje1981 Actief lid

    28 apr 2009
    431
    0
    0
    Groepsleidster intensieve behandelgroep
    Overijssel
    Ik las op internet over een knuffel met een geluid van de baarmoeder erin genaamd babiage doodoo. Wie kent deze knuffel? Aan wat voor soort geluid moet ik denken?
    'k zit erover te denken om deze knuffel te kopen. Mijn jochie slaapt nml elk slaapje overdag steeds maar 45 minuten. Als ik daarna de stofzuiger aanzet slaapt hij zo nog 1,5 uur verder maar dan moet ik wel steeds de stofzuiger aanhouden. 'k vind het een erg lawaai die stofzuiger en vraag me ook af of dit niet slecht is voor mijn kindje?
    Nou hoorde ik dat deze knuffel ook zo'n soortgelijk geluid heeft? Ben benieuwd of iemand de knuffel kent en wat je ervaringen ermee zijn?
     
  2. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    Ik ken de knuffel niet, maar dat is ook wel wat dat je steeds de stofzuiger aan moet hebben. Bij mij is het net andersom de stofzuiger moet uit zijn anders is mijn zoon wakker ;) Een vriendin van mij had bij haar zoon een radio aan te staan op zijn kamer met muziek anders sliep hij niet, blijkbaar had ze veel muziek gedraaid toen ze zwanger was... En de zoon van een andere vriendin moet ook echt lawaai om hem heen hebben anders slaapt hij ook niet dus ook de stofzuiger of de radio.
     
  3. wapa

    wapa Fanatiek lid

    7 feb 2008
    1.136
    2
    0
    Ja! Wij hebben hem!! Ik heb hem voor onze zoon gebruikt, die had namelijk hetzelfde probleem... nu is de knuffel doorgegaan naar zijn zusje! Het is het geluid van een hartslag icm een soort gezoem... hier werkt het prima, hij slaat aan als je kindje begint te miepen en na 5 minuten geloof ik slaat ie weer af... Wij vinden hem ideaal... duurde wel een paar dagen voordat onze zoon eraan gewend was, hij was al 3 mnd toen we hem kregen.. dus niet meteen opgeven!!

    Succes en groetjes
     
  4. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    baby`s en stofzuigers wonderbaarlijk, hier ook 1 die ging slapen zodra de stofzuiger aan ging.
     
  5. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Hier moet het juist stil zijn, geen stofzuiger aan dus. Ach ja ieder kindje is weer anders he;)
     
  6. mamavanKeano87

    mamavanKeano87 Fanatiek lid

    13 feb 2009
    1.491
    1
    0
    Schoonheidsspecialiste
    hier werkt de droger nog steeds goed :D stofzuiger werd hij wakker van
     
  7. vlaflip

    vlaflip Niet meer actief

    ik ken die knuffel helemaal niet.
    maar klinkt wel ideaal,want om nou heel de dag je stofzuiger aan te hebben ;)

    hier moet ook altijd geluid zijn voor ons meisje,maakt niet uit wat het is. we wonen gelijkvloers dus ze hoort eigenlijk alles wel.
     
  8. debzie1984

    debzie1984 Bekend lid

    22 sep 2008
    981
    2
    18
    Zuid-Holland
    Tess vond dat ding echt helemaal niks en hij ligt dan ook gewoon maar in de kast :( Voor ons echt zonde van het geld. Ze luistert liever naar de cd van VOF de Kunst :(:$:(
     
  9. yinte

    yinte Fanatiek lid

    28 jul 2008
    4.513
    1
    0
    mama en huismanager
    omgeving breda
    wij hebben een half jaar jan smit nodig gehad. geen idee waarom maar we kwamen er toevallig achter dat hij stopte met huilen toen er een keer een liedje van hem op de radio kwam. natuurlijk uitgebreid uitgetest want we waren niet zomaar overtuigt en echt steeds als we een nummer van hem opzette was hij promt stil en kwam er een grote grijns. zette we iemand anders op dan was het brullen.
    als hij dus erg overstuur was en moest gaan slapen ging de pc van mijn dochter boven aan cd erin en sliep hij als een roosje. maar niet te zacht dat werkte ook weer averechts. wie het weet mag het zeggen hihi. maar het hielp in ieder geval da's het belangrijkste ...toch...
     

Deel Deze Pagina