Zoals de titel al zegt heb ik bloed bij me afscheiding. Het zit niet in mijn onderbroek. Had het gisteren maar toen was het na 3x weg. Dus dacht dahs mooi. de hele dag niets gezien en nu net bij toiletgang weer een rode sliert afscheiding. Ik heb een schaafwondje op baarmoederhals waarvoor ik na de bevalling een uitstrijkje moet laten maken, dus of het daarmee te maken kan hebben geen idee. Maar wat zouden jullie doen? Vk bellen of toch nig even afwachten?
Had het bij de 20 weken ook al een keer. Toen konden ze in het ziekenhuis niets vinden als alleen dat schaafwondje op mijn baarmoederhals.
Toch even bellen, liever een keer teveel dan te weinig. Het kan ook een schimmelinfectie oid zijn, dan weet je dat het daaraan ligt en hoef je niet meer te stressen.
Zou ook even bellen voor de zekerheid. Het hoeft niet veel te betekenen, maar better safe than sorry!
Heb idd toch even gebeld en vk is geweest. Ze heeft me toch even naar het ziekenhuis gestuurd. Daar geweest en net terug. Ze konden geen echte oorzaak vinden. Dus maar nog rustiger doen als ik al doe.
Beter één keer te veel bellen dan één keer te weinig! Gelukkig is het iets onschuldigs, maar kan ook anders uitlopen natuurlijk.
Gisteravond weer naar ziekenhuis gemoeten. Had weer bloedverlies. Nu niet zo heel veel. Maar toch. Vk had gezegd neem je slaap spullen mee want ik denk dat je ze daar houden. Gelukkig konden we om 22.00 weer naar huis. Weer niets gevonden waar het vanaf komt 😕