Weinig eten of valt het toch nog mee?

Discussion in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' started by Lynx, Feb 28, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lynx

    Lynx VIP lid

    Jul 19, 2008
    8,696
    2,511
    113
    Hallo,

    Onze dochter is nu 3,5 maand oud en woog bij haar geboorte 2640 gram en met 3 maanden 4860 gram. (ik heb na die tijd niet meer gemeten, maar ze groeide ongeveer 150 gr/week)).
    Ze is eigenlijk nooit zo'n goede eter geweest, want vanaf het begin ging het al lastig. Ze is dysmatuur geboren, dus daar kan het misschien aan liggen.
    Afgelopen week heeft ze een buikgriepje gehad.
    Ze krijgt nu op een dag 5 keer 165 ml melk aangeboden, maar ze laat vaak heel veel staan. Uitgerekend drinkt ze op een dag maximaal 600 ml. Vaak haalt ze dat dus niet eens. Ondanks dat lijkt ze wel tevreden. Ze heeft volgens mij wel wat last van maagzuur en krampjes en krijgt daarom ook 1 schepje Nutriton bij haar voeding. Ze slaapt (meestal) heel goed. 's Nachts zo'n 12 uur.
    Is dit te weinig voor een kindje van haar leeftijd en gewicht?

    Alvast bedankt.

    Groetjes Bonnie
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    Sep 1, 2009
    5,654
    0
    0
    Hoi Bonnie,

    Deze vraag kan alleen je CB voor je beantwoorden, zij volgen de groei van je kindje en wanneer je kindje goed groeit, is de hoeveelheid voeding waarschijnlijk prima. In deze hoeveelheid voeding zitten in ieder geval wel de benodigde hoeveelheid vitamines en mineralen.

    Groetjes eveline
     

Share This Page