Hoi kleinmeisje. Wat naar dat je een MA hebt. Dit soort dingen blijft heel erg verdrietig. Ik heb ongeveer hetzelfde meegemaakt en uiteindelijk heb ik met 8.1 weken een miskraam gekregen. Wij zaten in hetzelfde groepje uitgerekend 1-15 augustus 2017. Probeer jezelf niet teveel te verwijten.... Er is niets waardoor we dit kunnen sturen of voorkomen. Sterkte met het verwerken. Knuffel
Ik denk dat die kans heel klein is. Er is met een inwendige echo gekeken en met een termijn van acht weken hoor je echt al wel hartactie te zien, zeker ook omdat bij je eerste echo een flink stuk eerder in de zwangerschap er ook al hartactie te zien was (en te horen? Maar dat vind ik zelf erg apart en vroeg). Mede omdat de echo is gemaakt door een gynaecoloog en dus meer gespecialiseerd is daarin dan een verloskundige, denk ik dat je toch van het ergste uit moet gaan
Eens met bozoe... Met bijna 9 weken én inwendig lijkt het me onmogelijk dat ze er naast zaten. Helemaal gezien er twee gynaecologen gekeken hebben. Twee dagen ernaast zitten met een echo op dit termijn is niet vreemd, een meetfoutje is zo gemaakt, het is allemaal nog erg klein. Ik zou ook jezelf in bescherming nemen en van het ergste uitgaan.
Heel veel sterkte en probeer je rust te pakken de komende tijd. Het vruchtje is zo dunnetjes dat je eigenlijk wel vanuit alle hoeken een hartje zou moeten zien kloppen.
Met 6.5 zagen ze het niet knipperen maar hoorde je het hartje wel. Er is onderzoek geweest dat veel gynaecologen ernaast zaten en dus onterecht hebben gezegd dat er een miskraam opkomst is. Er is 2% kans dat het wel goed zit. Maar ik ga maar gewoon uit van de 98%. De gene die de echo maakte was volgens mijn moeder en mijn vriend geen gynaecoloog maar verpleegkundige ofzo en de tweede die een echo maakte was wel een gynaecoloog maar hij deed het echt heel vreemd, zag geen beebje zitten en toen zei hij al meteen dat er geen hartje zit.. Morgen dus nog een echo en dan weet ik het echt 100% zeker,,
Heel veel sterkte. Hoe hebben ze bij 6,5 week het hartje gehoord? Het is op deze termijn helemaal niet gebruikelijk om te luisteren ook omdat dit slecht voor het embryo kan zijn
Ik had met 6 weken een echo en je zag inderdaad geen knipperlichtje maar wel een bloedsomloop. Het echte herkenbare geflikker van het hartje kwam pas bij de latere echo's. Het beleid is hier in het ziekenhuis dat er voor de 12 weken niet naar het hartje geluisterd wordt omdat nog niet bewezen is in hoeverre het schadelijk is (maar dat terzijde). Ik begrijp niet zo goed wat je precies bedoelt met dat onderzoek? Probeer jezelf niet teveel valse hoop te geven, dan komt de klap alleen nog maar harder aan. Voor nu hoop ik dat je toch een beetje slaap kunt vatten vannacht en dat je morgen meer duidelijkheid krijgt.
Hier even een foto van allebei de echo's Onderste is erg ingezoomd. Bovenste was ik 6.5 weken en onderste dus 8.6. Vind het wel beetje vreemd dat het beebje zo hoog zit? Of is dat wel normaal ? Ik heb nog een klein beetje hoop maar moet me er zeker niet op vast pinnen.
Jeetje meis wat onzettend verdrietig... Ik denk ook dat je jezelf in bescherming moet nemen en het aannemen dat het foute boel is,hoe moeilijk ook. Ik wens je veel sterkte de komende tijd!
Ik was jn juni zwanger en heb in augustus een curratage gehad. Ik in november had ik weer een positieve test. Geef jezelf niet de schuld.. je kan er niks aan doen. Hartje horen met 6 weken vind ik beetje apart.. zeker als je t niet ziet op de echo.. Overigens zie ik niks raars aan je echo! Wat bedoel je mee dat t hoog zit ?
Ja de moeder van een goede vriend van mij en mijn vriend zei dat het kindje vrij hoog zit.. vergeleken bij haar schoondochter toen 🙄 Maar vind het er zelf ook niet vreemd uitzien. Pff erg onzeker door alles. Morgen weet ik iets meer en vraag ik of ze ook wilt luisteren net als de eerste keer. Maar denk toch dat het foute boel is want mn afscheiding leek soort van brokkerig?
Veel sterkte morgen. Ik zou er denk ik wel vanuit gaan dat t mis is aangezien ze inwendig hebben gekeken met 8.6 weken las ik en geen hartactie zagen. Neem jezelf niks kwalijk is een foutje in de aanleg celdeling. Zou wel proberen te stoppen met roken. Nogmaals veel sterkte
Jeetje wat onzettend verdrietig en ik wil je dan ook ontzettend veel sterkte wensen. Helaas kan ik er zelf over mee praten gezien ik vorige maand een MA heb gehad, na twee goede echo's bleek ons kleintje bij de derde echo geen hartactiviteit meer te hebben en was het hartje gestopt met kloppen kort na de tweede echo. Dat je jezelf schuldig voelt is ergens niet gek, ik herken dat gevoel maar al te goed en ik denk met ons meerdere, maar je kunt er echt niks aan doen. Ik zou er ook niet meer vanuit gaan dat het onverhoopt toch nog goed kan zitten, want met dit termijn én een inwendige echo kunnen ze er amper naast zitten. Nogmaals heel erg veel sterkte! Bij mij is overigens op dezelfde dag nog na het horen van het verdrietige nieuws het bloedverlies traag op gang gekomen. Helaas zette de miskraam echter niet dusdanig door dat het kleintje afkwam, zelfs niet na het inbrengen van 2x4 tabletten cytotece, en ben ik 21 december gecurreteerd.
sterkte! ( ik persoonlijk zou moed houden dat het een prutser is geweest en dat er niks aan de hand is😋..) wat ik dan wel bijzonder vind, hoe kan het dat jij zo vroeg een echo hebt gekregen!? hier is het normaal om met 8/9 weken eerst een intake te hebben(papier werk) en pas bij een gok van 10/12 weken de termijn echo. en hierna de laatse , de 20 weken echo. of zitten hier dan echt hele rare verloskundigen 😂? (woon in een dorp, Ede xD)
Ik heb dit jaar helaas zelfde mee gemaakt met 10 weken. Had al 3 goede echo's gehad. Bij mij kwam het zelf niet oo gang binnen ander halve dag en heb toen zkh gebeld voor opwekkers. Cytotec. Die zijn ingebracht en mocht thuis afwachten of het los liet. Kreeg veel buikpijn en opeens kwam het er uit. Vriend en ik hebben alles opgevangen en zijn toen terug gegaan om te kijken of alles schoon was. Zelf ben ik heel blij dat we het mensje nog gezien hebben ook al was het heel klein. Voor de verwerking heeft het mij evht geholpen Ook heb je met cytotec veel kans op weer een cyclus (zie mijn banner ben meteen daarna weer aangetelt en dat terwijl eerste zwangerschap 2,5 jaar geduurd heeft) Heb het er nog steeds lastig mee. Vooral 31 dec. De dag dat ik eigenlijk uitgeteld zou zijn, is mijn broer vader geworden. Was best emotionele dag voor mij en mijn vriend. Als tip kn ik geven probeer komende tijd even rust te nemen en wat leuks te doen met je partner om alles plekje te geven. Wij zijn weekend naar zee geweest en dat was echt even heerlijk.
Je kunt je zelf niets verwijten. Ik gaf mijn leeftijd de schuld, maar daar waren zowel de gyns en verloskundige niet erg van onder de indruk. Het kan, helaas, iedereen overkomen. Veel sterkte. Bij mijn tweede mk rond dezelfde periode als jij zat. Kwam het eigenlijk vrij snel op gang. Heb wel een nachtje in het ziekenhuis door moeten brengen vanwege teveel bloedverlies.
Zo fijn jullie reacties! Ik slik anti depressiva en die moet ik blijven slikken van de gynaecoloog omdat ik zo nu en dan toch nog last heb van depressies. Bovendien staat de zh waar ik dan dus zit voor de echo's op internet onder de term van foutieve conclusies en ze dus niet goed hebben gekeken / geluisterd naar activiteit van het hartje en dus onterecht zeggen dat het een 'missed abortion' is. Vandaar morgen nog een echo en dan wacht ik nog een week voor ik de conclusie trek om het dan op te wekken als het nog niet is doorgezet.