Heeft er iemand ervaring met de Dapper Maxi-fix? Ik zag hem van de week bij Babypark en het lijkt me zo handig! Hoef ik ook geen newborn zitje te kopen, maar kan ik de Maxi-cosi op de kinderstoel zetten. Nou vraag ik me af of hij ook op een Tripp trapp zal passen. Als ik 'm zo zie denk ik het wel. http://www.ikbendapper.nl/cms/UserFiles/Producten/MaxiFIXjpg2.jpg
ik vind het geloof ik helemaal geen geweldige vinding, want een maxi cosi is een autostoel en geen wipstoel. En er zullen vast ouders zijn die het zo als wipstoel gaan gebruiken. En de houding in de maxi cosi of in de newbornset van de trip trap verschilt ook. Zo te zien heeft de kinderstoel van dapper een andere bouw dan de trip trap dus ik geloof nooit dat dat op elkaar past. En net het filmpje bekeken, maar zo handig lijkt het me niet.... die van stokke klik je zo vast, hier moet je eerst de onderdelen erop klikken en dan nog de maxi cosi vast zetten. En de stokke kun je erop laten zitten, maar deze moet er steeds af als je met de auto weg wilt.
Het is ook niet de bedoeling om hem als wipstoel te gebruiken. Alleen dat de kleine bij ons aan tafel zit bij het eten. Bij mijn zoontje had ik de Bloom fresco en zat hij ook altijd bij ons aan tafel, maar die stoel heb ik niet neer.
Nee zo bedoelde ik het ook niet, maar er zullen vast ouders zijn die dat zo wel gaan doen. Er zijn nml ook ouders die geen kinderwagebak aanschaffen, maar kindlief in de maxicosi op de wagen zetten en zo gaan wandelen (heb het niet over even snel een boodschapje doen). Wij hadden de newbornset van stip trap en het is wel handig, zeker met nummer 2 als je al een peuter in huis hebt. Op tafel in de wipstoel durfde ik toen niet meer.
Ik zou het niet doen, maar dan ook alleen omdat ik mijn kindje zo min mogelijk in de maxicosi wil hebben ivm de ontwikkeling van het ruggetje. Het lijkt overigens wel praktisch..