Mogen kindjes van 19 maanden cornflakes? En wat voor soort dan? Doe je dat ook gewoon met melk? Ik vraag het omdat Alyna haar boterham 's ochtends niet zo goed eet...en van de meeste soorten pap moet ze ook niks weten. Iemand ervaring?
Tja ik denk dat ze het best mogen eigenlijk. Ze kunnen het natuurlijk prima eten. Ik zou er dan gewoon de melk door doen die ze altijd drinkt. Toevallig vorige week ofzo iemand die zei dat ik de muesli die ik niet luste toch aan de kleintjes had kunnen geven ipv weg te gooien ben ik erover gaan denken. En wil het binnenkort eens gaan proberen, gewoon voor de afwisseling, wij gaan er dan overigens wel nutrilon doorheen doen omdat we geen koemelk (willen) geven.
Met 19 maanden mogen ze eigenlijk alles wel. Cornflakes zijn alleen geen goeie vervanging voor ontbijt elke dag (bevat te weinig voedingstoffen) maar voor de afwisseling is het wel prima!
Ik eet 's ochtends zelf altijd een grote kom yoghurt met All-Bran Plus, we noemen dat hier "de vezeltjes". Had Danique een keer een hapje gegeven en ze vind het zo lekker dat ik haar dat 2 of 3x per week ook geef.
Dank jullie wel, dan ga ik het ook eens proberen. Ze eet nu haar boterham wel weer goed. Maar voor een keertje lijkt het me wel lekker voor haar. (moet nog even kijken naar welke ik dan neem)