'n beetje een genant onderwerp maar ik ben even nieuwsgierig... Nou ik ben 'n half jaar geleden bevallen, en ik vind het er bij mijzelf van onderen nog niet als van ouds uitzien.. het lijkt net of mn vagina van binnen wat dikker en opgezet is. Soms kan ik het ook voelen, net of het iets naar buiten komt, wat normaal dieper zit. Ik denk zelf dat dit door het persen gekomen is. Is dit wel normaal? ik heb er verder geen last van ofzo. Maar ik baal dr wel een beetje van. Meer mama's hier last van?
Ik heb nog niet durven kijken noch voelen dus geen idee... Maar na een half jaar zou het toch wel redelijk genezen moeten zijn toch? Misschien eens langs de ha gaan? Die ziet dagelijks vagina's, dus dan kan die van jou er ook nog wel bij hoor
Bij mij zag het er, toen de hechtingen er eindelijk uit waren (na 6 weken) wel weer hetzelfde uit als voorheen.
IK kijker nooit naar, geen idee hoe het er voor de bevalling uit zag en geen idee hoe het er nu uit ziet. Weet alleen dat de verpleegster die me gehecht heeft zei "Als je het ooit weer goed wilt hebben moet je een afspraak bij de plastisch chirurg maken." nou ja, zolang ik er geen last van heb doet het me niet zo veel hoe het er uit ziet.
Haha, oké, lekkere uitspraak ook! Maar ik snap wel dat 't je niks uitmaakt, zolang er geen last van hebt hoor. Ik kijk er zelf ook nooit naar, maar mijn vriend heeft 't boeltje even geïnspecteerd!
Ja zeker lekker als je net bevallen bent, alsof ik me DAAR druk om zou maken. Maar hij is wel heel erg goed blijven hangen. Valt onder het kopje: DINGEN DIE JE NIET ZEGT TEGEN EEN VROUW DIE NET BEVALLEN IS.
Mijn "boeltje" was tijdens de zwangerschap al behoorlijk veranderd: meer/donkerder haar, meer pigment in mijn velletje. Het mooie roze was er vanaf. Ziet er nu na de bevalling nog steeds zo uit, geen verandering in. Niet lelijk, maar het "meisjesachtige" is er vanaf. Ook niet zo erg als je 30 bent . Alleen was er een schaamlipje gescheurd, dat zie je wel. Maar mijn man vindt het allemaal nog net zo mooi!