@ calani: wat ontzettend balen zeg!! Had stiekem nog gehoopt @Ieoor: fijn dat meeviel en dat het nog zoveel eitjes waren! Ben je gisteren weer een beetje bijgekomen? @Timon: altijd fijn om te horen dat je het goede hebt gedaan, toch? @hier: ik neem nu even voor een weekje afscheid van jullie. Ik ga eerst maar eens lekker vakantie vieren. Ben er wel aan toe Heb net al online ingecheckt, net zo makkelijk... Het enige dat wel jammer is, is dat ik net in de vakantie ongesteld moet worden en ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat ik zwanger zou zijn... dus tampons en clomid maar mee Tot 1 september!!! En weer heel veel succes hier!
traantje: fijne vakantie! calani: nee toch... all: gisteravond zat ik er ff doorheen.. t spuiten doet me gewoon super zeer (ondanks je tip hoor calani deed t toch weer pijn)...en gisteravond toen ik t spuiten weer achter de rug had.. kwam ik erachter dat de dop van de prikpen er niet goed opzat.. en ik dus wel gespoten had maar dat er geen vloeistof uit was gegaan.. dus toen moest ik nog een keertje.. en dat was een beetje de druppel.. (heb t wel gedaan hoor) maar heb wel even uitgehuilt bij joey. en heb ook gezegd dat ik de spuiten een beetje zat ben.. joey zei dat ik een keuze had en kon stoppen als ik dat wou. maar voor mijn gevoel heb ik geen keuze en moet ik dit gewoon doen. ik wil ook een baby!
@Gaby: Wat vervelend om te lezen dat het prikken zo moeizaam gaat! Is dit je eerste ronde dat je moet prikken? Ik heb 8keer een gestimuleerde behandeling gehad en op een gegeven moment gaat het makkelijker. Je moet ook zorgen dat je goed ontspannen bent.........je prik in je buik waar veel spieren zitten en als je heel gespannen bent dan span je deze aan waardoor het pijn kan doen. Zou je vriend het niet een keer bij je willen proberen, vaak is het makkelijker als een ander het bij je doet en als je dan merkt dat het geen pijn doet kan je het zelf ook weer een keer proberen...... Ik hoop echt dat het snel beter gaat want dit is veel te belasten voor je................van mij een dikke knuffel!
calani: wat vreselijk meid!! succes samen met het verwerken hiervan! heb je hierna nog 4 cryo's? traantje: fijne vakantie! waar ga je heen? gaby: wat klote dat het zo veel pijn doet! Kan je er geen tips over geven.....weet niet hoe dat is. Ieoor: hoe is het met jou???
sloppyslayer: ja dit is de eerste ronde prikken.. maar hoeft nog maar iets langer dan 1 week.. dus heb er al bijna 1 maand opzitten.. in t begin ging het kei goed..alleen nu niet echt. ik vind het enger om mijn vriend te laten prikken dan dat ik dat zelf moet doen.. dus doe t gewoon liever zelf ik ga er vanavond lekker rustig voor zitten.. en misschien iets meer de tijd nemen ervoor.. misschien gaat t dan beter..
@Gaby: Gelukkig ben je bijna klaar Je moet er in het begin ook echt de tijd voor nemen, en ik hoop echt dat het dan beter gaat hoor Mijn vriend kon niet eens kijken als ik de injectie zette.........laat staan helpen
haha okeej.. mijn vriend kijkt wel vaak mee.. en zou ook wel kunnen helpen.. maar t is dat ik dat echt niet wil..
Hallo meiden, Ik heb al eerder een berichtje achter gelaten via deze site. Aankomende woensdag hebben wij een gesprek met een uroloog. Maar wat kunnen wij verwachten. Mijn man heeft helemaal geen activiteit in zijn zaad(dit komt door behandelingen voor kanker), daar kan een uroloog toch niets aan veranderen?
goedemorgen em85: gee idee.. kan je niet helpen. all: dalijk rijden we aan naar t ziekenhuis.. ben benieuwd joh.. zal straks meteen komen vertellen hier wat de score is..
@Calani: wat een teleurstelling! Sterkte meid! @Gaby en Ieoor: succes vandaag dames! @Em85: dat zou ik ook niet weten nee. Mijn man is helemaal niet bij de uroloog geweest. Wel keken ze bij hem of er uitwendig iets bijzonders te zien was. Het kan ook zijn dat ze een echo doen. Maar bij de situatie van jouw man; ik heb geen idee. Succes iig!
Calani; sterkte meid. Weer een teleurstelling. Ik denk aan je. xxx Gaby; succes vandaag meid. Ik ben benieuwd. Sorry meiden dat ik er niet veel ben de afgelopen dagen. Ik ben zo druk, morgenvroeg gaan we op vakantie, en we moeten nog zó veel doen. Maar ik denk wel aan jullie hoor. Ik kom straks nog even vertellen of er een TP is. Liefs,
gaby: succes vandaag! ieoor: spanned hoor, weet je verder nog niks? krijg je vandaag te horen of er goeie cellen zijn of heb je ook al gelijk de tp? en dan lekker op vakantie! ook erg fijn, gaan de wachtweken vast wat sneller! nou fijne vakantie!
Zo, ik ben weer thuis. Geprobeerd terug te lezen, maar is erg veel om alles weer te onthouden. @mootje: gefeliciteerd nog @ieoor: je hebt een vervelende tijd gehad. Gelukkig toch weer beetje goed gekomen. Hopen dat het je nu beetje gaat meezitten. En hopen dat je genoeg eitjes houdt voor een 2e. @calani: arme jij, is balen dat je weer ongi wordt. @gaby: kan je niet prikken in je been ofzo. Misschien dat het dan minder pijnlijk is. @hypo: succes @em: de man van mijn vriendin had ook geen levend zaad. Haar man heeft een operatie gehad aan de zaadbal, dan kijken ze of ze daar levend zaad aantreffen wat ze kunnen gebruiken. Zo niet dan wordt het een donor zoeken of kinderloos blijven. Klinkt niet zo leuk, dat weet ik. Dus hopen dat ze dan wel wat vinden. @timon: succes met wachten. @sloppy: om eerlijk te zijn heb ik ook weleens zitten te denken om bij mijn man weg te gaan, omdat het niet lukt om zwanger te worden. Was ook 1 van de 1e reacties toen, waarom heb ik dat nou. Uiteindelijk heeft op dat moment de liefde het gewonnen. Maar de laaste tijd twijfel ik soms toch weer. Komt waarschijnlijk omdat mijn man niet helemaal achter me staat. Als we allerlei behandelingen hebben geprobeerd en het lukt niet dan blijf ik wel bij hem. Als hij nu besluit een punt achter de behandelingen te zetten weet ik niet wat ik beslis. We hebben nu alleen medicijnen geprobeerd. Maar de laaste tijd gaat het al wat minder bij ons, regelmatig ruzie enz. Soms twijfel ik weleens aan mijn gevoelens voor hem. Gelukkig overwint de liefde nogsteeds, maar ik heb momenten dat dat niet zo is. Hopen op een goede afloop dus maar. Voor degene die ik verder vergeten ben, sorry. Even over mezelf: Het was de gyn zelf met wie ik het gesprek had. Ga nog 1 keer kijken hoe ze is. Misschien had ze een slechte dag. Anders kijken of ik een andere gyn kan krijgen. Maar er zijn er maar 2 die dit doen. En ze hebben het erg druk begreep ik al. uitstijkje was voor baarmoederhalskanker, bloed prikken voor clamydia en inzicht in cyclus. Ik moet 3 keer prikken ivm een cyclus van 34 dagen. Moet er nog even over bellen, want de prikdagen vallen op zaterdag. En dan kan ik nergens bloed laten prikken. Ben wel wat bijgekomen na me bezoek, maar zit me nog dwars. Nadeel als je zelf ook in de zorg werkt en iets anders met mensen omgaat.
Nou meiden opnieuw slecht nieuws!! Hij had bij dit onderzoek 1 miljoen zaadcellen waarvan maar 21% leeft. De uroloog zei dat het waarschijnlijk icsi word! pfff viel echt weer zwaar joh... nou woensdag naar de gyn hopelijk kunnen die me meer vertellen! Ojah vraagje we wonen in Rotterdam welk ziekenhuis is hier in de buurt het beste?
zo ben weer terug, had 20 eitjes waarvan 10 tot 12 bruikbare. ze waren nu tussen de 11 en 15 mm en moet donderdag terug komen..
@zonnetje: Ik begrijp jou ook heel goed hoor! Ik begrijp ook heel goed dat het willen van een kind ook soms boven de liefde kan staan. Mijn eerste vriend wilde kinderen toen ik hem leerde kennen, ik was toen 19, toen ik wilde stoppen met de pil omdat ik dacht dat we er klaar voor waren.........waren zijn woorden: nu niet, dan niet, nooit niet. Dat ben ik nooit vergeten en ik heb het nog 2wkn geprobeerd maar ik wist dat hij zich er niet over heen kon zetten en ik ben weggegaan ik was zo diep geraakt. Ik begrijp ook dat dit een andere situatie is omdat haar vriend geen keuze heeft............hij wil wel maar hij kan niet. Maar ik begrijp wel heel erg goed hoeveel verdriet het kan geven als je in een situatie zit waarbij er geen keuze is. En ik ben ook heel ziek geweest van mijn beslissing, maar ik weet nu dat het 100% de juiste was. Mijn ex had mij nooit zo gesteund en zo ver gegaan als mijn huidige vriend. Ik zal het van haar ook noot veroordelen als ze die keuze wel maakt mocht het uitzicht loos zijn! @Gaby: Dat is een hele mooie score!! Gefeliciteerd! ik ben benieuwd hoeveel er donderdag verder gegroeid zijn! En is al dat pijn lijden niet voor niks @Cynnie: Sterkte meid, dat is zeker niet zulk goed nieuws! Maar de IVF, en in jullie geval ICSI, is mij 100% mee gevallen. En zoals je ziet kan het heel goed de eerste keer al raak zijn Ik had wel een zware punctie, 17eitjes en ze konden er niet meer per prik mee krijgen, maar zelf dat ben je zo vergeten!
@cynnie: dat is inderdaad geen leuk nieuws. @sloppy: ik weet nog niet of mijn liefde voor kinderen groter is dan de liefde voor mijn man. Hij was degene die het eerst over kinderen begon, maar hij had niet in gedachte de mmm in te moeten. Zijn bij hem vaak ook de emoties die meespelen, want de andere keer gaat hij er wel voor. Als hij beslist niet mee te werken heb ik ook weinig keus. Dus ja wat ga je dan doen. Paar weken geleden wilde ik hem niet kwijt, nu vraag ik het me soms weleens af. Ik loop zelf bij een homeopaat/ alternatieve therapeut. Dus ik ben door deze behandelingen zelf ook wel aan het veranderen. Dus ook dat kan invloed hebben. Ik begin de ruzies zat te worden en elke keer de meningsverschillen. En het gevoel dat hij me minimaal steunt. Ook hij zit waarschijnlijk met zijn emoties, de oorzaak ligt bij hem. Maar ik heb een vermoeden dat als het net zoals bij jou het 8 jaar duurt hij eerder stopt. Dat het dan niet meer hoeft bij hem. Maar ach we zien wel weer, eerst weer alle onderzoeken doorstaan.
@Zonnetje: Dat is inderdaad een hele lastige situatie. Mijn huidige vriend heeft heel lang niet willen denken aan IVF. we hebben ook een soort van verplichte pauze in gelast van bijna 4jr omdat we beide zonder werk kwamen te zitten enz... Op een zeker morgen in mei 2007 vroeg ik aan hem of we in januari 2008 toch weer de draad konden oppakken en of hij nu dan ook open wilde staan voor IVF..............zijn reactie was helemaal niet wat ik verwachte: Waarom bel je niet direct de HA op? Hij was helemaal om en er helemaal klaar voor! Maar wij hebben nooit ruzie gehad over of we wel of niet verder zouden gaan..........dat was duidelijk dat we dat gingen doen. Maar mijn vriend had veel moeite met het feit dat ik al 2keer onder het mes geweest was en twee keer met complicaties en hij wilde niet dat er wat met mij gebeurde..........dan had hij liever geen kinderen! En daar was ik juist weer heel blij om. Uit eindelijk heeft hij, een klein beetje, spijt gehad dat hij deze stap niet eerder genomen heeft omdat ik onvruchtbaar was door een medische fout en ik door gelopen heb met een eileider die op springen stond en heel vaak pijn deed.......maar dat kon hij ook niet weten en de artsen hadden gezegd dat ik gezond was, uh meerdere artsen hadden gezegd dat ik gezond was! Wat mij op de been hield was dat het altijd duidelijk was dat WIJ kinderen wilde. Ik hoop echt dat jullie er samen uit zullen komen!