puckababy bag teddy

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door browneyes, 14 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. browneyes

    browneyes Actief lid

    17 jun 2010
    406
    0
    16
    Hey,

    Ik heb de puckababy bag aangeschaft. De winterversue van teddystof. Mijn vraag is vanaf wanneer legden jullie je baby hierin? Kan dat nu al of is dit nog te warm? En wat deden jullue je kindje danaan? Alleen een romper of toch nog een pyjama ??
     
  2. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Hier ligt ons meisje inde herfstzak dat is alleen de teddyzak. Als je de teddyzak in de lentezak ritst dan is dat de winterzak. Maar die teddy kun je eruit ritsen dan is dat de herfstzak dan zit dat teddystof aan de buitenkant, en bij de winterzak zit de teddy aan de binnenkant. Snap je hem nog hihih.

    Hier ligt ze in de herfstzak met alleen romper zonder mouwen, en sokjes aan, het is 19 graden op haar kamertje.
     
  3. Ago

    Ago Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.470
    1
    38
    NL
    Je kindje is nog jong hè? Ik heb toevallig vandaag ook bij puckababy de newborn bag besteld. Ons zoontje is 3 maanden.
    Ze gaven daar aan dat het heel afhankelijk is van je kindje (heeft deze het snel te warm/te koud) en ook van de temperatuur op de slaapkamer. En ook of je wel/niet nog een dekentje er overheen doet.

    Ik zou het daarom gewoon uitproberen overdag. Als je je kindje eruit haalt en dan nog klam aanvoelt is het te warm dus een laagje uit doen.
     

Deel Deze Pagina