Ik kan het maar niet geloven!! Gisteren bij de advocaat geweest en als de zaak over het bezoekrecht van mijn zoontje voor de jeugdrechter moet komen, dan mag mijn ex hem sowieso meenemen en mag mijn zoontje daar zelfs blijven slapen!!!! De rechter zou niet kijken of mijn ex wel een verantwoordelijke ouder is of niet! Dat is toch voor problemen vragen?! Ik voel me echt zo machteloos nu, ik weet echt niet wat te doen. Ik kan alleen maar hopen dat mijn ex akkoord gaat met de minnelijke schikking...
Hier dus blijkbaar niet! Mijn advocaat viel bijna van zijn stoel toen ik mijn verhaal deed en zei dus dat de rechter dat zou beslissen en dat ik vanaf dan geen minuut gerust meer zou zijn. Ik kon wel janken! Maar die rechter mag beslissen wat hij wil, ik geef mijn kind NIET mee!
Komt er niet iemand bij hem kijken dan? Om te observeren hoe hij met zijn kind omgaat? Is er iets gebeurd in het verleden dat je je zo'n zorgen maakt?
Het ergste dat er ooit gebeurt is: We hadden een of andere onbenullige ruzie, weet niet meer waar het over ging, ik probeerde zo weinig mogelijk terug te zeggen om het niet erger te maken en opeens stond die daar met een pistool!,,Zal ik de kleine eens traumatiseren voor de rest van zijn leven en dit naast zijn oor afschieten!!!'' Dat was wat hij zei. Ik ben in mijn leven nog nooit zo bang geweest. En zo stom als ik ben heb ik daar toen geen klacht van neergelegd bij de politie! Moet ik aan zo iemand mijn kind meegeven?
heeft hij dat wapen thuis liggen? Kan je erg geen melding van maken bij de politie alsnog? zodat er in ieder geval iets gemeld staat?
vreemd dat je daar geen aangifte van hebt gedaan. Als je dat wel had gedaan had de rechter niet eens nagedacht of het wel of niet mocht, dan had je ex hem niet eens mogen zien.
Ja ik weet dat het heel stom is dat ik dat niet ben gaan aangeven, maar mijn ex zou gewoon staalhard liegen dat het niet waar is en zijn moeder, die bij ons woonde, zou ook zeggen dat mijn verhaal niet waar is! Toen ik naar haar toe ging en zei dat haar zoon nu helemaal doorgeslagen is en wat er gebeurd was lachte ze me gewoon uit Toen ik na een paar dagen eens tegen hem zei dat een normaal mens zoiets niet doet, zei hij gewoon in mijn gezicht dat het niet gebeurd is!En dat ik naar de politie mocht gaan, een ex van hem had dit ook al eens gedaan voor hetzelfde en dat de politie daar toch lekker niets aan doet! Maar denk toch dat ik eens ga navragen of ik alsnog een klacht kan neerleggen, het is nu zo'n twee maanden geleden gebeurd. Maar ik zou eerst willen weten of hij die minnelijke schikking goedkeurd, want als hij te weten komt dat ik klacht heb neergelegd dan gaat hij dat zeker niet doen!
@Alexandra2008: Die zei ook dat ik wel een klacht had moeten neerleggen, dat had hij dan kunnen gebruiken bij de rechter omdat de procureur van de politie ook aanwezig tijdens een rechtzaak en die zoekt dat dan op en bevestigd dat. Daar moet een rechter dan wel rekening mee houden. Nu kan ik het wel zeggen, maar niet bewijzen.
Ik kan me voorstellen dat je heel erg ongerust bent omdat jij je ex beter kent dan wij, maar het is antuurlijk altijd zo dat je om vader of moeder te worden geen diploma hoeft te hebben, dus wat dat betreft als je ex geen strafblad heeft of weet ik veel wat dan word er vanuit gegaan dat jullie kind ook bij hem mag zijn. Net zoals jullie kind ook bij jou mag zijn. Als het echt zo een rare druif is dan hoop ik echt dat hij akkoord gaat met je schikking
Kan je niet alsnog aangifte doen dan? 2 maanden geleden is toch nog niet zo lang geleden? Je kan er toch bij zeggen dat je te bang was om aangifte te doen. Als ze er nu niets mee kunnen is dat heel erg balen, maar dan staat het in ieder geval op papier.
Ik zou niet nu nog aangifte gaan doen. Het is jouw woord tegen de zijne en ik ben bang dat het dan als een poging om zijn kind af te pakken wordt gezien. Ik vrees dat je gewoon moet afwachten nu wat de rechter beslist.
Dit kan juist in jouw voordeel werken. Dat ze 1 ex niet 'geloven' en daar dus niets mee doen, is belachelijk maar ok. Maar als jij nu ook nog eens aangifte zou doen voor wéér hetzelfde dan lijkt mij het dat ze dit keer wat serieuzer met de aangifte om moeten gaan.
Het lijkt me dat de rechter weinig redenen heeft om het bezoekrecht af te wijzen. Jullie zijn beiden ouders en waarom zou je ex voor de rechter minder verantwoordelijk zijn dan jij. Ik zou met de politie contact opnemen of je nog aangifte kan doen en met je advocaat overleggen of je dat nu nog moet doen. Of dat je zaak helpt.