Ik kom er net achter dat k 4 dagen over tijd ben. Op 2 juni slikte ik me laatste pil en op n juli ongesteld. Op 8 juli ongesteld geworden, mijn cyclus is het zelfde als k de pil slikte. K voel me vrij misselijk en rommelige darmen. Kan het zo snel al dat je zwanger raakt? K voel me verder prima, zelfs heel gelukkig!!!! Maar moet soms om niks huilen.
Je kunt zwanger zijn , maar ontpillen is ook een optie . Kan alle kanten op. Je lichaam moet het nu zelf doen .
Het kan van het ontpillen zijn, maar hou het in de gaten en doe een test als hij uitblijft. Ik ben 2x gelijk na het stoppen zwanger geraakt, waarvan 1 mk. Het kan dus wel, maar bij het ontpillen kan je lichaam je lelijk voor de gek houden.
ondertussen 10 dagen over tijd en nog geen duivel te zien. Best spannend, maar het lijk me sterk dat ik al zwanger ben, ook al voel k me wel anders.
Hoi! Ik ben al 16 dagen overtijd, maar nog geen ongesteldheid en ook alleen maar negatieve testen. Vorige week vrijdag voor het laatst getest, dus ga dit weekend maar weer eens testen...
Ik ga ook testen van het weekend Caro13. Zo te zien ben je lang bezich. Ik heb nog geen 1 keer getest. Ben namelijk bzich in ronde 2. Mijn cyclus duurd normaal 32 dagen en zit nu op 42 dagen.
dat ziet er goed uit voor jullie beiden! Wel gezellig als jullie samen een roze test krijgen! Succes dit weekeind! Ik vind het knap dat jullie zo lang hebben kunnen wachten met testen
Ik ben sinds januari gestopt met de pil en dus ongeveer cyclus rond de 35 dagen, tot nu toe dus... Ik vind het moeilijk om niet te testen hoor, maar mijn vriend wil er graag bij zijn en is de hele week voor werk weg.. dus ben nu wel gedwongen te wachten tot het weekend
Spannend!! Hoop dat jullie mooie positieve testen hebben! Hou er inderdaad wel rekening mee dat het ook nog ontpillen kan zijn. Het heeft bij mij namelijk 7 maanden geduurd voordat ik na de laatste pil voor het eerst ongesteld werd!! Gelukkig toen wel gelijk regelmatig! Wel bij allebei de zwangerschappen de 1e ronde zwanger, dus daar zegt het gelukkig niks over! Ik duim mee voor jullie!!
oh meiden wat spannend! Vind het knap dat jullie nog niet getest hebben... Ik duim voor mooie tweede streepjes! Succes!
Ok, het is ineens omgedraaid. Net ongi geworden (tenminste ik denk wel dat het doorzet), dus lange cyclus gehad nu. Erg jammer, maar wel fijn dat er nu duidelijkheid is en ik niet meer zit af te wachten. Op naar volgende ronde!
ik ben in februari gestopt met de pil ik had 16-07 mijn laatste ongesteldheid week erna enorm vruchtbaar maar niet geklust door omstandigheden 4-08 wel geklust maar moest 13-08 weer ongesteld worden het is nu bijna al een week dat ik al ongesteld hoor te zijn heb al een test gedaan maar die was negatief kan het zo zijn dat ik te vroeg een test heb gedaan of kan het gewoon zijn dat ik later ongesteld word? word wel een beetje zenuwachtig wat kan het zijn?
vandaag ongi geworden. Op zich niet heel erg, want testen waren negatief steeds. Heb ook mn bloed laten onderzoeken vorige week en alles zag er goed uit. Ben behoorlijk aan het ontpillen zeiden ze. Geduld is een schone zaak.