Hé, Zijn er nog meer meiden die op, of rond 14 april willen gaan testen? Ik heb denk ik mijn NOD een of twee dagen eerder, want mijn eisprong was ook wat eerder, maar ik probeer het toch tot de 14e vol te houden. Ik wil er eigenlijk niet te veel mee bezig zijn, maar nu de laatste week wachten in is gegaan, vind ik het toch weer errug spannend. Het erge is dat manlief er zonder reden vol van overtuigd is dat het raak is. Ik weet niet waarom hij dat denkt, zijn gevoel zegt dat...ik ben zo benieuwd! Verder geen kwaaltjes, alleen af en toe wat steekjes in mijn borsten, maar ja, dat kan ook bij een ongi horen. Geduld! Wie helpt om deze tijd wachten door te komen????
Voor ons is dit de 4e ronde voor een tweede kindje. Heb helaas ook al een vmk gehad. Ik zag trouwens net in een ander toppic dat jij ook zit te wachten. Al 3 dagen overtijd, maar nog geen posi test. Balen zeg!! Heb je enig idee wanneer je eisprong geweest is?
Wij zijn sinds nov 2009 bezig! Nu dus 3 dagen overtijd idd maar helaas geeft de test niets aan pff word er zo onzeker van... Geen idee wanneer ik me eisprong hebt gehad voel m namelijk nooit. Voel jij altijd je eisprong? Wat rot voor jullie een vmk hopelijk mogen jullie snel een heerlijk wondertje op de wereld zetten.
Ik ga ook rond 14 april testen als ik durf hahaha Mijn eisprong is deze maand wat later geweest en als ik daar 14 dagen bij optel dan kom ik ook uit op 14 april. Ik voel ook nog niet zo veel. Vorige maand rond deze tijd had ik al bruinverlies, nu helemaal niet!! Wel heb ik af en toe kleine steekjes in mijn borsten en buik en met vlagen gevoelige tepels. Spannend!!
Hier 16 april NOD. Wel buikpijn gehad, maar kan me niet meer herinneren dat ik dit bij nr1 en nr2 heb gehad. Ben benieuwd.
O meiden, wat spannend...!! @stresskippie, wij zijn al sinds oktober 09 bezig voor de tweede, maar mijn cyclussen zijn best lang, dus het aantal rondes is dan al snel wat minder. Ik voel m'n eisprong ook niet altijd, maar nu naar de eerste zwangerschap, wel vaker dan eerst. Ik duim voor je dat je over een paar dagen toch een posi test hebt. @jerina, we testen gewoon lekker samen. En we hopen dat het uitblijven van dat bruinverlies gewoon goed nieuws is. Hoewel, als het er wel is, kan het even goed nog zijn dat je zwanger bent. En ik hoop natuurlijk ook dat manlief gelijk heeft.... @mamanu, ga je ook de 14e testen, of wacht je netjes tot je NOD?
@ jollie78: Ik weet nog niet wat ik ga doen. Als ik me kan bedwingen wacht ik netjes af. Ik heb namelijk bij nr2, 2 dagen voor mijn NOD getest en toen was de test negatief, 2 dagen later positief. Dus ik denk dat ik beter kan wachten
LIjkt mij ook beter, om te wachten, maar ik weet hoe moeilijk het is. Probeer het vol te houden, en anders zoek je hier maar lekker wat afleiding. Maar ik zie dat jij al een jongetje en een meisje hebt...gezellig! Ik wil er ook wel graag drie, maar daar zijn we het nog niet helemaal over eens. Maar ja, eerst maar eens zien of twee mag lukken.
Nee hoor, na dat ik gestopt was met de pil was het de 4e ronde raak. Nu dus zeg maar...hihi, zou leuk zijn als dat weer zo mag zijn. En jij? Heeft het bij jou bij de anderen lang geduurd?
Nee eigenlijk ook niet, dus hoop/denk dat het deze keer ook niet lang gaat duren Bij mijn zoontje 2 keer ongi geweest en daarna zwanger en bij mijn dochtertje precies hetzelfde!
hallo meiden, ik ben nu bezig met mijn 3e ronde, maar ben wel in de tussentijd verhuisd, dus dat was een verloren maand. Mijn cyclus is nog niet helemaal regelmatig en varieert tussen de 25 en 32 dagen. Vandaag is dag 30, dus ik heb met mezelf afgesproken dat ik maandag de 12e pas mag testen. LASTIG!!!! Heb nu gevoelige borsten, maar dat heb ik altijd wel rond de ongi periode, een een klein beetje kramp. Heb er een hard hoofd, maar het zou zo leuk zijn!!! groetjes Jalou
Spannend Jalou! Ben je bezig voor de eerste? Heb inderdaad ook een beetje gespannen borsten, maar dat heb ik ook als ik ongi moet worden. De echte pijnlijke borsten kreeg ik meestal pas als ik een paar weken zwanger was, dus hier kan het nog alle kanten op.
Dit zou mijn eerste kindje worden. Ben al wel een poos gestopt met de pil (sept 2009), maar toen kwamen er een aantal zaken tussen, maar nu mag het echt komen. Ik ben verpleegkundige en ik mijzelf echt helemaal gek maken met allerlei kwaaltjes enzo.
Ik herken het helemaal Ik meen nu ook vanalles te voelen, maar ik denk dat mijn lichaam mij voor de gek aan het houden is We wachten het wel af... Alleen het duurt nog zo lang:x
ik mag 13 april testen.. heb zo ongeveer van alles last wat ik lees, haha. Ik vind mezelf dus niet zo betrouwbaar. Maar het is ook echt ronde 1. Ik heb zelfs nog nooit een zwangerschapstest gedaan! Maar ik weet niet of ik het vol ga houden tot dinsdag..
En.. zijn er meiden die al eerder gaan testen? Ik twijfel. Vorige maand werd ik zeg maar vandaag ongesteld, laat op de avond. Als ik uitga van mijn gemiddelde dan moet ik nog 2 dagen wachten en als ik uitga van mijn langste cyclus dan is dinsdag mijn nod . Als het me lukt dan wil ik wel wachten tot dinsdag.. en jullie?
Ik wil er niet mee bezig zijn en toch doe ik het, elke dag googlen op symptomen e.d. Hihi, herkenbaar denk ik? Ik heb een cyclus van 28 dagen (13 om 15). M'n NOD is 13 april en als ik geen tekenen van ongi kan bekennen wil ik 14 april testen. Wij zijn (nog) niet officieel aan het 'proberen'. Willen wel graag, het is dan ons 2e kindje. Alsof het lot ermee speelt scheurde het condoom op de dag precies voor mijn eisprong. Ik heb af en toe gevoelige borsten, steekjes, rommelende darmen, vandaag een vlaag van extreem misselijk zijn en moe zijn. Dit zegt helaas allemaal niets want heb ik ook weleens op andere momenten. Voel me niet zwanger eigenlijk. Het is een kwestie van geduld opbrengen. Spannend zo met z'n allen rond dezelfde datum testen!