Gemeenschap en 6 weken zwanger

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Webje, 8 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Webje

    Webje Bekend lid

    6 okt 2012
    503
    100
    43
    Hallo,
    Ik heb een kort vraagje 'zit' vandaag in mijn laatste dag van week 6 van de zwangerschap, heb nu 2 keer gemeenschap gehad met mijn man deze week en beiden keren had hij 'korreltjes' aan mijn geslachtsdeel zitten.. Aan de buitenkant is van mij niks te zien maar dus aan de binnenkant zit er denk ik iets niet goed? Iemand hier ervaring mee?
    Ook was ik echt snel weer 'droog' terwijl dit normaal gesproken helemaal niet aan de orde is. :$ Schaam me best wel dit te vragen maar ik weet echt niet hoe dit kan komen.. :(

    Ook drink ik ech super veel gisteravond nog 2L water gedronken en vanochtend werd ik wakker met pijn in mijn buik en donker urine wat dus betekend dat ik te weinig drink maar dit is helemaal niet geval..

    Help aub..
     
  2. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ik denk dat je deze vraag het beste aan de vk hier op ZP kan stellen.

    Ik denk niet dat het iets ergs is hoor! Het kan zijn dat je een schimmeltje hebt, maar misschien heeft de verloskundige er nog een ander antwoord op!
     
  3. RomyM

    RomyM Actief lid

    13 jul 2012
    217
    0
    0
    NULL
    Hoi, ik denk ook dat je deze vraag het beste aan de verloskundige kan vragen, hier op het forum of anders je eigen verloskundige. Het zal vast iets heel onschuldigs zijn, maar is niet prettig, voor jou niet en voor je partner niet.
     
  4. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Verplaatst naar 'zwangerschap'
     

Deel Deze Pagina