Is het handig om een wieg aan te schaffen als je van plan bent om de baby ong het 1ste jaar bij jou op de kamer te laten slapen? Ik d8 dat de baby er wel het 1ste jaar in zou kunnen liggen en dan daarna pas een bedje kopen. Blijkt dat wegens de veiligheid van de baby, je deze na 3maanden er liever niet meer in moet leggen. Hoe hebben jullie dat gedaan?
Ik zou dan direct een ledikantje aanschaffen Die zal dan toch na 3/4 maanden daar komen te staan als je de kleine echt tot een jaar op je kamer wilt houden.
Een wieg is niet voor een heel jaar. Wij hebben een wat grotere wieg en daar kunnen ze tot 6 maanden in ongeveer, maar daarna zeker niet meer. Ik zou dus niet per definitie een wieg kopen. Niet als je iets zoekt voor een jaar.
Ja een ledikantje lijkt me dan idd beter, anders maak ik onnodig extra kosten. Het probleem is dat ik pas verhuisd ben en niet nu nog niet op een baby had gerekend. De kantoorkamer zou dan de baby kamer moeten worden, maar heb geen idee waar ik al die spullen die er nu staan moet laten Daarom d8 ik dat het beter zou zijn om een wiegje te halen voor het 1ste jaar of min een halfjaar om tijd te rekken en later pas het hele kamertje in te richten. Tot hoeveel maanden is het eigenlijk gebruikelijk om de baby bij jou op kamer te houden?
Volgens mij moet je dat helemaal zelf bepalen. 'k Weet dat de borstvoedingsorganisaties enzo 6 maanden aanraden. Maar je moet doen wat jouw gevoel zegt. Mijn ouders hebben mijn jongste broertje tot z'n 3e bij hen op de kamer gehad. Zou ik zelf niet doen maar is opzich niets mis mee.
Wij hebben Fenna wel meteen in het ledikant gelegd, en ook al redelijk snel op haar eigen kamer. Bij een evt. volgende zou ik wel kiezen voor een wieg. Niet omdat het ledikant niet bevallen is, gewoon een gevoel. OVerigens staan er regelmatig leuke wiegjes op marktplaats. Hoeft natuurlijk niet duur te zijn.
Ik ben er nog steeds niet uit Wat vinden jullie hiervan? http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?A ... mer=102819 Ziet er wel handig uit, maar weet ook niet voor hoelang die mee kan :
tot maximaal een half jaar kan dit mee! ik heb zelf het grote wiegje van prental. maar nu is ze vijf en een halve maand en over naar haar ledikantje. want hij word nu echt te klein en ze zat zichzelf wakker te maken door haar handjes tegen de spijlen aan te slaan!
Met die link kom je op de beginpagina, dus niet direct bij het wiegje of ledikant dat je wilt laten zien. Misschien een fototje even copieren in je album, dan weten we waar je het over hebt
eerst openen nederlands aantikken dan wegdoen nogmaals openen dan zie je de wieg beetje omhaald maar het werkt wel!
Ik heb maar meteen een ledikantje aangeschaft. Die staat nu gewoon in mijn slaapkamer. Een wieg is opzich wel handig, maar ik vond het teveel (een wieg EN ledikant kopen) aangezien ze maar voor kort in de wieg kunnen, dan maar meteen een ledikantje aangeschaft waar ze langer in kunnen.
Ik heb wel een wieg (familiestuk nieuw laten bekleden). Ik denk dat hij er nog een maand (of 2 maanden inpast) en dan krijgt kindlief een ledikant 70 bij 1.40
hier ook een familiewieg. Sven lag er tot 3 maanden in, daarna sliep hij door en is hij naar z'n eigen kamertje gegaan. Hij had er op zich wel iets langer ik kunnen blijven, maar wij hadden gezegd dat hij voor zijn en onze rust op z'n eigen kamertje, waar al een ledikantje klaar stond, zou gaan slapen als hij door sliep. Sven was echter een beer van een ventje. kindjes met een gem. groeitempo hadden er tot 6 maanden wel in kunnen liggen denk ik.
Amber heeft ook een half jaar in het wiegje bij ons op de kamer geslapen. We hebben een hangwieg van Leander, is heel goed bevallen!
Wij hebben een wieg die nu zo ongeveer 35 jaar oud is. Die is groter dan de meeste wiegjes die je tegenwoordig kan kopen. Onze meid ligt er nog steeds in. Zolang ze zelf niet overeind kan komen kan ze er ook nog wel een tijdje in blijven liggen. Het ledikantje staat in elk geval standby voor het geval dat. Waarom mag een kindje niet langer dan 3 maanden in een wiegje? Als je een goed matras erin hebt liggen dan is dat toch hetzelfde als een ledikantje met de bodem op de hoogste stand? Ze vind het nog zo lekker knus!
Trouwens, mij leek het ook heel fijn om ons meisje bij ons op de kamer te hebben, maar na 1 week is ze toch naar haar eigen kamertje verhuist. Wij werden steeds wakker van haar. Ze kreunde in haar slaap. En zij werd vervolgens weer wakker van ons. We sliepen allemaal heel onrustig, ik werd wakker van elk geluidje en zij kwam ook slaap te kort. Op haar eigen kamertje heeft ze gelijk goed doorgeslapen. En kwam ze 's nachts ook niet meer voor de voeding. Ze kwam goed tot rust en was ook meteen een veel vrolijker kindje. Huilde/jengelde minder en had beter ritme.
Ik ben van plan ons kindje in de reiswieg van de kinderwagen te laten slapen de eerste weken/maanden i.v.m. borstvoeding. Sommige mensen kunnen heel slecht slapen met hun baby op de slaapkamer en dan blijkt een ledikantje op een eigen kamertje toch prettiger. Misschien een tip voor je?
Dat slechter slapen door de baby, had ik niet echt bij stil gestaan. Ik denk dat ik gewoon een complete babykamer ga halen en het ledikantje de 1ste paar maanden bij ons op de kamer zet. Bedankt voor jullie advies iig.