Zit je dan, bloedmooi weer 3 kindjes (3,7 en 5mnd) maar geen idee wat te doen vandaag!! Helaas geen lekker tuintje anders had ik het wel geweten! Zwembad terrasje bos etc etc maar wij zitten midden in Amsterdam het is hier overal bloed en bloed druk!! Dus wat gaan jullie doen vandaag, iemand leuke tips (noord-holland)! Geniet van het mooie weer meiden !
Misschien een dagje naar het strand gaan? Hier is het groot feest in de stad, er is van alles te doen, overal optedens en er is ook kermis. Dus daar gaan wij vandaag en morgen naar toe.
Is het Amsterdamse bos geen optie? daar is toch plek zat voor veel mensen Wij hebben ook geen tuin en mijn man is de hele dag weg....Ik ga lekker met de meiden naar mijn moeder, die heeft een grote tuin EN een zwembad! Klein badje erbij voor de oudste en dan heerlijk genieten van de zon en het water.
Wij gaan 2 uur in de auto naar Zeeland. M'n moeder wordt 60 vandaag. Daar gelukkig een tuin. We nemen het zwembadje mee. Kan jij niet ergens buiten Adam gaan naar park oid met een picknickmand?
Hier feestje vieren van ons kleine meisje . Anders zouden we denk ik gaan fietsen of naar een zwemvijver gaan ofzo. Veel plezier vandaag met wat je uiteindelijk gaat doen!
Amsterdamse bos is zo achterlijk druk met dit weer. Wij zijn gister even geweest en konden de auto nergens kwijt! Meid heeft ook een ontsteking in haar voet dus mag niet veel lopen ! Ik krijg het met slecht weer al opvliegers van mn moeder met dit weer kan je mij na 5 minuten opvegen haha
Strand is leuk ! Maar wij zitten echt op een soort van donderwolkje de laatste tijd ! Zoveel dingen gaan fout, slecht niet zoals het hoort bla bla bla dussss Gister is onze schuur uitgebrand ! Fietsen weg brommer weg strand spullen zoals parasol deryean speelgoed etc etc. Alles weg ! hahaha het zit zo lekker mee hier ! Ik heb dus gewoon bijna niks om naar een veldje strand of weet ik veel wat te gaan! Oh en tot overmaat van ramp wil mijn vriend net in de auto stappen en je raadt het al he ...!! Ik denk dat ik mijzelf opsluit vandaag!! Genieten jullie maar een beetje voor mij dan !
Wij hebben ook ( nog ) geen tuin... ( en kindje is onderweg ), maar wij pakken onze spullen en gaan in de tuin van mijn schoonouders zitten. Ze zijn een weekje weg, dus we kunnen lekker gebruik maken van hun grote tuin, loungebank en hangmat. Met Pinksteren en aanverwante dagen zoek ik de drukte niet op. Het is dan overal hutjemutje zitten en aan het einde van de dag in colonne weer naar huis.
nou meid erg rot voor jullie hoor! maar blijf er niet in hangen ga lekker wandelen ga wel wat leuks doen anders is ook je dag nog verziekt
Oh ja komt ook wel goed hoor ! Eerst ff een paar bakkies erin en dan ga ik in de improvisatie modus ! Eens even bedenken hoe wel het allemaal gaan doen haha ik kan er wel om lachen zo gaat het al 2 jaar op een gegeven moment wen je er aan he
Schat breng jij dan ff die vuilniszak naar de hoek! Ja hoor doe ik ! aaaaaaaah... Wat is er ? Ik ga door mn rug ! Hahaha nou hoeveel ellende wil je hebben op een dag ! Wij zitten ons hier nu krom te lachen oh oh oh ! Mama zit zich suf te bedenken en papa door zn rug !
Balen voor jullie meid!!! Ga lekker naar buiten! Wandelen...ergens een ijsje eten met de kindjes. Wij gaan naar zeeland, naar de camping. Op bezoek bij schoonouders..die hebben daar een vaste staanplek. Waarschijnlijk gaat de bbq aan.
Nou wij gaan ons zelf maar even flink oppeppen! Man ga ik even insmeren met zo een warmte gel even een goede warme douche. En wij gaan ff een klein stukje lopen in Volendam. IJsje visje! Auto kunnen we lenen gelukkig.
Hier vandaag weinig plannen. Heb badje in de tuin staan. Misschien ff baar de speeltuin met de buurkids, daar staat ook een badje gelukkig Morgen naar zwembad/plas/plaswijck park