hallo, ik heb een vraagje. mijn dochter is 23 weken en krijgt nu al een maand of 2 groentepap. Ik koop dan verschilden groeten uit de winkel en versnijd die en verdeel ze in zakjes en steek ze dan in de diepvries. Alleen bij de nitraat groenten vindt ik het nogal moeilijk? Vandaag staat er op het menu veldsla, maar heb een heel bakje veldsla mag in dan de rest gewoon rauw in de diepvries steken? of hoe doen jullie dit? bedankt!
Ik gebruik diepvriesgroenten daarvoor. Vers kopen en zelf invriezen klinkt goed, maar eigenlijk verlies je daarmee véél meer vitamines dan wanneer je het ingevroren koopt. Jouw vriesproces gaat namelijk veel trager dan wanneer dat industrieel gebeurt.
Oh en voor de rest zou ik gewoon zorgen dat je vandaag of morgen zelf een gerecht maakt met veldsla. Dat invriezen lijkt me niet smakelijk.
ok bedankt, ja vindt ook niet alle groenten in diepvrieszakken, ik probeer mij dochter alle groentjes te laten eten dat ze mag. En vindt het makkelijk ik doe 100 gram groentjes in kleine zakjes haal een zakje uit en hup in de babycook, anders zit je diepvries direct zo vol met die grootte zakken groenten
Ik koop zelf doosjes diepvriesgroente van 450gram en dat doe ik in zakjes in de vriezer om ruimte te besparen. 8 van de 10 keer krijgt hij verse groenten van wat wij ook eten maar voor de overige keren krijgt hij groente uit de diepvries. Met de veldsla kun je makkelijk een paar blaadjes voor je kindje eruit halen en van de rest een salade voor jezelf maken...scheelt ook weer om in te vriezen.