Lieve iedereen, Ik zit nu een week voor me NOD, ik heb net een ovulatietest gedaan omdat ik me niet kon beheersen.. Nou zie ik een licht streepje, kan dit zijn van ren eventuele zwangerschap? Het is niet me eisprong want die heb ik eind augustus gehad, ook getest met ovulatietesten. Dankjewel!
zoals hierboven staat er zit altijd lh inje urine de gehele cyclus. Ik heb een ovulatietest gedaan toen ik zwanger was. Deze knalde van de strip af maar er zijn verhalen dat vrouwen een licht streepje hadden en zwanger waren. Zelf zou ik er niet vanuit gaan
Een vrouw heeft de gehele cyclus LH in haar lichaam waar een ovulatietest met een licht tweede streepje op kan reageren. Deze ovulatietest is dan ook negatief en ook niet lichtpositief. Een oovulatietest is positief of negatief en niks daartussenin. LH schommelt de gehele cyclus. Een ovulatietest hoeft zich niet op te bouwen naar een piek, maar kan ook zo opeens uit het niks gaan knallen. Jouw negatieve ovulatietest zegt dus helaas helemaal niks. Beter kun je over een paar dagen een vroege zwangerschapstest proberen. Succes met testen!
Geen ovulatietest meer doen hoor als je wilt weten of je zwanger bent. Daar zijn zwangerschapstesten voor. Een ovulatietest kan positief uitslaan als je zwanger bent, maar dan is ie ook echt positief. Dus niet een klein beetje. Na je eisprong echt even 10 dagen geduld hebben, en dan evt een geschikte test doen