ik wil nou eindelijk ook eens met de mode en de techniek mee, maar wat is hetverschil tussen beide en welke kan ik het beste kopen? ik hoor graag ervaringen van mensen.
Iphone is van Apple, dus daar moet je wel van houden. Ik heb de Samsung Galaxy s2, en kan hem je echt aanraden! Je kunt er ontzettend veel mee! En je abbo's zijn niet extreem duur, die van de Iphone wel.
Iphone = smartphone. Wat jij bedoelt is moet ik een iPhone nemen of moet ik een Android of ander os based toestel nemen. Ik heb ervaring met zowel iPhone als Android. Ik heb jaren een iPhone gehad en inmiddels een Samsung Galaxy Ace. Vanuit mijn eigen ervaring kan ik zeggen dat ik vele malen meer tevreden ben met mijn android dan dat ik ooit was met mijn iPhone. Android is sneller en stabieler dan de iPhone. Qua looks zijn ze gelijk. Waar ik bij Apple vooral een grote hekel aan heb is hun aggresiviteit de laatste jaren. kat in het nauw wellicht, maar ik weiger me te laten dwingen tot een keuze omdat zo'n bobo overal rechtszaken aanspant. Daarnaast vind ik hun bedrijfsbeleid ook niet meer geweldig. Overal is wel wat natuurlijk, maar Apple spant wel de kroon als het gaat om beleid en mensenrechten. Qua toestellen vind ik in ieder geval de Android stukken beter. Apps zijn er volgens mij inmiddels net zoveel als op de iPhone en vwb de meest gebruikte aps zoals hyves, facebook, etc. die zijn allemaal ook op android te krijgen. Wat ik overigens helemaal geweldig vind is dat mijn low budget Galaxy Ace (want hij is ontwikkelt voor mensen die niet teveel geld eraan uit kunnen of willen geven) voor meer dan de helft minder geld, tien keer completer is dan mijn iPhone (had de 3gS). Ik snap best dat er upgrades van toestellen moeten komen. Maar zo'n slechte camera en ook nog zonder video zoals er op de iPhone zat was gewoon absoluut niet meer nodig in deze tijd. De Ace komt met een budgettoestel met een zeer goede 5 mp camera, mogelijkheid tot maken van video's en vele opties op de camera zelf. Een heel compleet toestel dus voor niet al te veel geld. Dat is wat ik je kan meegeven . Succes met je keuze.
Ik heb een iphone 4 en vind m echt geweldig! En op deze zit dus wel gewoon video de 3g is al 'oud' haha
Ik heb sinds deze week de Samsung Galaxy S II en in vind hem echt super! Abo is niet zo duur als een Iphone, ik betaal de eerste 9 maanden 17 euro dacht ik, daarna 34 euro.
Klopt. Is oud. Maar voor de tijd dat ie uitkwam had er gewoon al een betere camera op moeten zitten en eigenlijk ook een videocamera. Ik had geen 8 mp verwacht maar zo'n lousy camera als er op zat vind ik eigenlijk gewoon schandelijk. Apple die eigenlijk zegt 'die domme consumenten, die kunnen we wel een flinke rib uittrekken'. Gister op de bruiloft de hele dag met de nieuwste iPhone 4 gespeeld. En ik ben nog steeds bijzonder blij met mijn Samsung. True, camera is verbeterd, er zit een videocamera op. Maar als ik dan bedenk dat mijn Ace ook 5 megapixels heeft en nog steeds stabieler en sneller is dan de iPhone 4 dan ben ik toch erg blij dat ik mijn Ace heb. Enige waar ik gister wel jaloers op was was de Galaxy S II die een vriend van me net nieuw had. Die was echt ubergaaf gewoon.
Ik kan je van harte de iPhone 4 aanbevelen, of als je een paar maanden wacht de nieuwe iPhone 5. Apple staat bekend om zijn kwalitatief ongekend goede producten en ik heb nooit maar dan ook helemaal nooit problemen met mijn Apple iPhone, MacBook of iPad. Ik heb ook Blackberry, HTC en Samsung gehad maar kom toch steeds weer bij de iPhone uit vanwege....alles eigenlijk. Het toestel is zó gebruikersvriendelijk en makkelijk in gebruik, loopt nooit vast en is snel. Bovendien zoveel leuke en ook nuttige apps (gratis) te verkrijgen. Maakt ook prima foto's en filmpjes, alhoewel dit op de nieuwe iPhone vast wel weer een stuk verbeterd zal zijn. Misschien kan je hem een paar uurtjes lenen van iemand om even uit te proberen. Als je er eenmaal aan gewend bent, wil je ongetwijfeld nooit anders meer!
hier ook iphone en heel erg tevreden. Heb ook andere telefoons gehad die ik stuk voor stuk minder vond. Maar wij hebben dan ook meer van apple thuis en dan is het wel heel erg handig als alles matcht. Hoewel iphone ook prima combineert met een windows computer hoor, gewoon even itunes erop zetten.
Hier een samsung galaxy s II. Ben er erg blij mee.. Mijn man heeft een iphone 4 en ze zijn echt bijna hetzelfde.
Uhm, nou da's niet helemaal waar. Ik was er drie jaar aan gewend . En nu ik android heb wil ik geen iPhone meer al waren ze gratis (nou om te verkopen misschien ). En zo ken ik nog wel een paar mensen. En toegegeven, het is absoluut een mooi en gebruikersvriendelijk toestel. Maar dat is de Samsung en de HTC ook (andere toestellen vast ook maar die heb ik nooit ervaren dus kan ik niets van zeggen). Alles wat je hier noemt heeft een androidtoestel ook. De toestellen ontlopen elkaar niet veel maar ik blijf er toch bij dat ik Android tig keer stabieler vind en sneller. Plus alle andere opties die vaak bij Android er al bij inzitten terwijl Apple er nog mee moet komen (tenminste bij Samsung). Maar goed, een ding heb je wel gelijk in, kijk eens in je omgeving wie welke toestellen heeft, probeer ze en kies voor jou degene uit die jij het prettigst vindt. Smaken verschillen nu eenmaal altijd, daar zijn we mensen voor .