Waarmee halen jullie de watervlekken uit de wc pot. Chloor werkt altijd goed, maar ivm het milieu wil ik geen chloor gebruiken, maar nog geen goed alternatief gevonden.
Cif of ander schuurmiddel en goed boenen. Maar ik pak weer chloor, lichaam staat het grondig schrobben niet meer toe
Zuurstofbleek. Werkt zoals chloorbleek maar minder schadelijk en het vlekt niet op kleding etc. Er is een vloeibare variant (chlorix o2) en een poeder (van Ecover)
Van die toilettabletten van de Lidl ofzo. Even laten bruisen, bij flinke aanslag 2 tabletten en een uur zo laten staan, even borstelen en klaar.
Oh, ik lees nu pas goed dat over het milieu. Sorry, dit is dus niet zo’n milieuvriendelijke oplossing.
Prowin schoonmaaklijn.... met een paar producten maak je je hele huis schoon. Ik koop nooit meer HG of wat dan ook. Heb de alleskunner, overnreiniger en orange power en maak daar alles mee schoon. Beter voor het milieu (behalve de ovenreiniger dan, die is wat minder goed maar niet zo belastend als Hg, Dasty of iets dergelijks).
Tip van onze schoonmaakster: antikal (grote fles, blauwe dop) op de vlekken spuiten en dan wc papier erop leggen. Dit zo minimaal een uur laten intrekken. Wanneer je dan doorspoelt zijn alle vlekken weg
Kalkaanslag denk ik? Hier Ecover, ik sop het in voor ik ga slapen en dan kan het inwerken, geen vlekken hier.
Af, Oké, dat zou inderdaad kunnen. Ik woon in een gebied met weinig kalk in het water. Waterkoker en koffiezetapparaat heb ik nog nooit ontkalkt... Dus dat verklaart wel dat ik de watervlekken niet ken.