grrrr kiezen!

Discussion in 'Baby en dreumes' started by miffy11, Nov 19, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    mijn dochtertje is al een paar dagen niet te genieten, echt extreem vervelend terwijl ze normaal gesproken echt een engeltje is. (wat mij echt niet uit komt nu, kan al niet heel veel hebben op dit moment, echt alles wat tegen kan zitten, zit ook tegen. dus mijn geduld word nu flink op de proef gesteld)
    net zag ik dus waarom. ja hoor, kies nr 4 is aan het door breken.
    nu hebben wij dentinox geloof ik (tandenspul vdkruidvat), maar mag je dat ook op een open wond gebruiken? t ziet er nu heel pijnlijk uit, bloed ook een beetje en ligt een klein stukje tandvlees open. wil het er alleen niet op doen als dat heel erg gaat bijten.

    weet iemand daar meer over?
     
  2. appelthee

    appelthee Niet meer actief

    sorry meid kan je niet helpen, hier alle 4 de kiezen zonder enige problemen
     
  3. Heart

    Heart Fanatiek lid

    Jan 28, 2008
    1,572
    0
    0
    Limburg
    Als het al open is denk ik (?) dat ze het ergste al gehad heeft dus zou het voor de zekerheid niet doen. Of ff de internetsite van dentinox afspeuren:)
     
  4. Heart

    Heart Fanatiek lid

    Jan 28, 2008
    1,572
    0
    0
    Limburg
    Niet gebruiken bij infecties, zweren, en verwondingen in de mond of overgevoeligheid voor één van de bestanddelen


    Staat letterlijk op dentinox.nl, niet doen dus;)
     

Share This Page