Ik weet het even niet meer. Ben mega aan het twijfelen.... Ik voel vandaag af en toe plopjes, maar dit kan de baby toch nog niet zijn?
het kan wel hoor. Ik begon de plopjes ook te voelen rond de 12 weken Mijn verloskundige zei dat het de baby is
Jeee... Ik twijfel ook heel erg of het niet gewoon de darmen kunnen zijn. Momenteel voel ik niks meer. Woensdag gelukkig weer naar de VK, dus dan kan ik het d'r even vragen Zou wel te gek zijn als het nu al de baby was 8)
het kan best, ik voelde het ook heel vroeg, en ondanks dat het de 3de is twijfelde ik, maar ze kwamen steeds terug.. op dezelfde plek, het was het kleintje
het kan evt. wel maar als je zwanger voor het eerst bent, dan komt je baarmoeder amper boven je schaambotje uit nu....
Ik ben inderdaad zwanger van ons eerste kindje. Ik voel het nu ook niet meer, dus ik denk dat het gewoon mijn darmen zijn geweest.... Najah, we wachten gewoon nog geduldig een aantal weekjes af
dat is niet altijd zo. ik ben ook zwanger van de eerste en 2 weken terug (was bijna 10 weken) kwam mijn baarmoeder tot net onder de rand van mijn onderbroek, zo'n 4 vingers boven mijn schaambotje.
Zo Spooky, dat groeit goed daarbinnen! Ik heb zelf ook het idee dat mijn baarmoeder al wat hoger ligt... Ik voel al echt een 'harde buik' iets boven mijn schaambotje. Is het ook niet zo dat als je baarmoeder al wat hoger ligt, je dan 'druk' voelt als je op je buik ligt? Dit heb ik namelijk (al) wel.
Ja, hier nog 1. Ik was afgelopen donderdag voor een echo bij de verloskundige en vroeg haar toen of mijn baarmoeder al boven mijn schaambotje aan het uitkomen was. En idd, zo'n 4 a 5 vingers steekt hij uit, inmiddels. Dat van die druk als je op je buik ligt...dat gevoel heb ik ook wel, ik had het alleen nog niet in verband gebracht met de baarmoeder omdat mijn darmen gruwelijk opgezet zijn. Maar het is iets wat ik sinds ongeveer een week voel dus misschien is het idd de baarmoeder wel.
ik voel ook die druk als ik op mijn buik lig. ik zie nu ook een bolletje en als ik met mijn hand erover heen wrijf voel ik het ook het is iets harder. het is echt een grappig idee he dat het je baarmoeder is.
Hoi Ik zet mijn vraag hier wel even neer. Ik ben nu 10 weken en 4 dagen zwanger en ik had heel sterkt het idee dat ik de kleine voelde. Ik zat met mijn vriendin aan tafel en we waren gewoon aan het kletsen en toen voelde ik dus wat dus dacht ook dat zijn mijn darmen maar het voelde toch anders en heb het daarna ook een paar keer gevoeld. Kan dit de baby al zijn. Ben nu dus zwanger van mijn 4e kindje.