Zijn er meer meiden die echt geen zin hadden om iets te doen in het begin van de zwangerschap? Mijn jongste is dinsdag voor het eerst naar de peuterspeelzaal geweest, ik dacht heb ik mooi de handen vrij,kan ik de zolder opruimen. Is niet gebeurd! Vandaag is hij weer heen, en nu zit ik alweer op de bank! Voel me zo leeg en duizelig. Ik weet dat het erbij hoort maar ik baal van mezelf! Moet eigenlijk nog zoveel poetsen deze week ( ben vrij schoon altijd dus het MOET vaak van mezelf) maar ik kan me er nu niet toe zetten! Ik MOET nu eerst eens met mijn 2 honden eruit, die arme zielen moeten nodig een blok om, dat doe ik dan weer wel... Dus zijn er meer van die 'luie' dames, die anders helemaal niet zo zijn?
Als eerste gefeliciteerd met je zwamgerschap. Ik vind je verhaal heel herkenbaar!! Ik ben inmiddels 21 weken zwanger. Los van het feit dat ik heel moe was in het begin had ik ook simpelweg geen ZIN. Alles was me 'te veel'. Zelfs als ik zeeën van tijd had kwam er weinig nuttigs uit mijn handen. Moet eerlijk zeggen dat ik nog steeds van die dagen heb al is het nu beter
Hier nog 1. Heb vakantie, bruis vd ideeen, maar kom werkelijk nergens toe. Alles lijkt teveel. Simpel wordt je er van. Genoeg te doen maar er komt niks uit mn handen. Zucht.
heb er ook last van hoor. ook ik heb zeeen van tijd, maar voel me gewoon te slap en te moe om ook maar 1 poot uit te steken. gelukkig vind manlief dat niet zo erg, hij weet nog van mijn vorige zwangerschap dat dit ook zo was in het begin en op het eind alles spik en span zoals nooit te voren haha! maak je dus niet druk, komt wel weer.
hoi ook van mij gefeliciteerd met je zwangerschap! en ook ik herken je verhaal en je frustatie! ik heb er al 3 rond lopen waarvan er 2 naar school gaan en 1 thuis is. plannen zat troep zat maar de zin die mist.....iedere dag begin ik weer met frisse moed omdat ik het huis ook "gewoon"netjes wil hebben maar het wil me niet lukken en dan baal ik als mijn vriend weer bijna thuis komt en het nog steeds een zooitje is.....gelukkig vind hij het niet erg maar IK wel!! ik hoop dat het snel overgaat ik heb dit met de andere 3 niet me gemaakt dus dit is voor mij nieuw! suc6 voor iedereen die er ook last van heeft! groetjes
Ook ik heb nergens zin in, ik heb er gewoon de puf niet voor. Vooral huishouden en kleine dingen als koken of de hond uitlaten lijken ineens grote opgaven. Ik zeg ook steevast alle uitnodigingen af, een verjaardag begint meestal pas om 8 uur en ik lig er om 9 vaak al in sinds ik zwanger ben. Ik ben nu iets minder misselijk, maar een paar weken geleden speelde dat ook erg mee. Gelukkig ziet mijn man dat ik de afwas niet uit luiheid laat staan en pakt hij meer huishoudelijk werk op dan anders. Daar ben ik heel erg blij mee!
Gelukkig er is nog hoop voor me! Vandaag verjaardag van mijn vader, en daar roken ze in huis. Daar word ik nu echt zo misselijk van.... Tja...we moeten er wat voor over hebben!!!! We moeten maar zo denken we krijgen er iets heel moois voor terug!
Dankje Alles gaat goed. Is mijn tweede kindje. Heb de eerste nu ook sinds een paar weekjes op de peuterspeelzaal en dus 2x per week een paar uurtjes handen vrij (om te nixen of te shoppen )
Oh dat herken ik wel, in t begin van mijn zwangerschap kon ik me ook nergens tot zetten! (kon bijna mn bed niet uitkomen ). Na 15/16 weken voelde ik me veel beter en heb nu nog energie voor 10! Dus gewoon lekker aan toe geven komt vanzelf wel weer goed!
Hahaha inderdaad even niksen!!! maarrr ik heb de kamer nog gezogen en gedweild, afwasmachine geleegd, wasmachine en droger weer aan, was opgeruimd!! Goh voel me nu goed! Kan ik straks lekker weer op de bank hangen met mijn kereltje! Zal hem nu maar even ophalen!
heeeel herkenbaar, ik had ook nergens puf voor.. Gelukkig ging dit beter na een week of 13/14.. Nu heel af en toe nog vlagen, maar over het algemeen gaat het nu stukken beter.. Dus nog ff doorbijten en leg je er gewoon bij neer, gaat allemaal weer over.. En als je die nesteldrang krijgt ga je van zelf alles schoonmaken en opruimen hahaha...
Bij mij kwam het meer omdat ik doodziek was. Ik doe echt teveel soms zelfs sinds ik beter ben, sinds een weekje gaat het weer wat minder en moet ik soms gewoon even mezelf aan de bank nagelen. Maar ik heb wel dat ik bijvoorbeeld van alles wil doen maar dan uiteindelijk nergens aantoe kom, ik vergeet ook gewoon de helft.