Mijn dochter eet weing groente, maar ze is gek op fruit. Zeker met dit weer wordt er 's avonds slecht gegeten, dus krijgt ze amper groente binnen. Morgen wil ik voor haar een smoothie maken met fruit en groenten, hebben jullie een recept? Iets wat jullie kinderen graag drinken bv en niet teveel naar groente smaakt .
- Spinazie, bleekselderij, appel, ananas, sinaasappel. - rode biet, gember, wortel, bleekselderij, appel, bosbes. - spinazie, boerenkool, appel en aardbei. - andijvie, banaan en kokosmelk. - spinazie, peer, courgette, amandelmelk. - boerenkool, mango, banaan, kokosmelk. - mango, spinazie, munt, avocado, honing, amandelmelk. Favoriete recepten van de kinderen.
Leuk, ik lees even mee. Dochter is ook drama met groente. Lijkt mij zelf enorm goor die smooties maar ze worden niet voor niks gemaakt dus het smaakt blijkbaar wel. Toch maar eens proberen.
Bedankt voor de tips! Ik ga straks wat fruit door elkaar doen in de blender met een flinke hand spinazie. Ben benieuwd!
Bekijk bijlage 583589 Van de kleur word ik niet heel blij, maar het smaakt best goed. Even goed koud laten worden en hopelijk lust ze het. Banaan, appel, spinazie, sinaasappel geperst en wat bramen (daarom die kleur denk ik).
Hier mag dochter geen spinazie, en dat wordt veel bij groente emoties gebruikt. De wortel doe je die gekookt of rauw erin? Ik heb een Smoothie maker maar tot nog toe zijn alle Smoothie’s hier voorals nog afgekeurd door mijn dochter.
In het vriesvak van de AH liggen 2 heerlijke smoothiemixen. Een groene (met advocado en mango) en een gele (zit in een paarse doos). Die mix ik met versgeperste sinaasappelsap. Het fruit is dan nog lekker koud, dus een heerlijke smoothie. M’n zoon is er dol op (houd ook niet van groente en fruit)
Die hebben ze bij de jumbo misschien ook wel? Zal eens kijken. Mijn vies uitziende smoothie met veel spinazie vindt ze heerlijk! Nu opzoek naar een blender, mijn staafmixer valt uit elkaar.
Rauw! Naast spinazie gebruik ik ook veel boerenkool, andijvie, courgette, bietjes, komkommer en wortel door de smoothies.
Wij hebben het 21 daagse smoothieplan van puur figuur. Daar staan ook kindersmoothies in. Heerlijk Heb even screenshots gemaakt