hallo meiden, IK wil graag voor de kerst zo.n wokset met die kleine pannetjes kopen van de blokker.6-pers. geloof 39,95 van tomado. wie heeft er tips voor wat kun je er allemaal in maken is het ook leuk en gezellig om te doen?,ik heb wel een gewoon gourmetstel,dat doen we ook best vaak. alvast bedankt voor tips!
Heb het twee jaar geleden gedaan bij schoonouders Die hadden stukjes kip, wokgroentes en woksaus ( verschillende smaken ) gekocht. Was goed te doen, al vind ik het wel een hoop geknoei in zo'n klein pannetje. Misschien iets van vis met saus en wokrijst ect.
Wij hebben ook zo;n set heerlijkk wij doen vaak wit vis zalm. kip shoarma en dan nog iets van vlees dan doe je daar de sausje over. (veel verschilede smaken te vinden ) wij gebeuken als groeten uitje champion paprika tougee prei en wat heeel lekker is zijn pinda's ook bakken dan in je pakje en wat wij ook doen is een beetje rijs of bami noedels mee baken hebben meestal twee soort staan je moet wel als eerst in je pannetje een beetj wok olie dan dan je vlees en sausje als je vlees bijna klaar is de groenten/pinda's en als het geheel klaar is je rijst of noedels
Wat ook handig is is om sommige groentes even voor te koken. Zoals brocoli en bloemkool. Voor de rest kun je bijna alles wokken wat los of vast zit. Koop bijv. een aantal roerbak mixpotjes van de c1000. Een beetje olie in je pannetje een beetje saus en dan wat je maar wokken wil. Persoonlijk zou ik wel op iedere dag wokken kunnen leven. Ben allleen getrouwd met de aardappel eter Liefs Janna
Je kan er ook gewoon gourmet vlees in doen... Hebben wij bij ons thuis ook gedaan! En verder idd lekkere groenten, rijst, gamba's misschien? etc etc.