Vraagje vanochtend was me temp bij eerste keer 36,7 gelijk daarna nog keer gedaan want dacht dat kan nooit was die 36,5 welke moet ik nou aanhouden? En kan t dat mijn termometer kapot is?
Dag Kim, Ik herken je reactie wel. Gebeurde mij ook regelmatig dat ik dacht hé dat kan toch nooit. Tenzij ik wist dat ik bijvoorbeeld vaak wakker was geweest of niet goed had geslapen zette ik de temp op discarded. Anders voerde ik toch de eerste temp in.
Ik heb dit ook weleens en heb gewoon een nieuwe thermometer van de apotheek. Ik heb besloten om gewoon 1x te meten, anders is het alleen maar verwarrend. En uiteindelijk zijn die tiendes van graden ook niet heel belangrijk. Het gaat om het uiteindelijke patroon