Hoii dames 15juni voor het laatst ongesteld geweest.. Net mjjn laatste test er tegenaan gegooid om zwangerschap uit te sluiten maar nu verschijnt er binnen de tijd een super licht streepje Volgens mij word ik gek.. kunnen deze testen ook op een eisprong reageren? En zien jullie hem ook?
Ik zie niks sorry... Ik heb wel eens meegemaakt dat 'ie op mijn eisprong reageerde! Toen was 'ie wel iets duidelijker, de dag erna oma wit
TS gebruikt condooms. Daarbij kan er uiteraard iets mis gaan. Maar op 16 juli zag ze al een superlicht streepje en dat streepje is dus tot op heden niks duidelijker geworden. Nog steeds supertuur. Ik zie op mijn beeldscherm van mijn PC geen tweede streepje. Verder heeft ze cyclussen van 28 dagen. Deze keer dus blijkbaar niet.....
Ja daarom snap ik er dus ook niks meer van?! En vraag ik dus ook of deze test misschien op een eisprong kan reageren.. Vandaag nog steeds geen ongesteldheid te bekennen en heb ik dus ook een laatste test gedaan om zwangerschap uit te sluiten.. Test is opgedroog streepje staat er nog steeds
Ik zie m idd. Wat gek. Ze reageren wel eens op een eisprong en dat ziet er ook zo uit. Maar het kan ook zijn hij reageert op een vroege zwangerschap. De enige manier om hier zekerheid over te kunnen krijgen is om (over)morgen opnieuw te testen om te kijken of het streepje oploopt.
Als je nu je eisprong verwacht dan denk ik dat die daarop reageerd. over paar dagen nog eens testen? X
Hij reageerde bij mij toen ook op mn eisprong, zijn die kruidvat 2v5 heel goed in google maar eens. Bij mij was ie zelfs nog veel duidelijker..
Ik zie niks, maar als het van een zwangerschap was had ie allang duidelijker moeten worden inmiddels....
Ik zie met erg inzoemen op mijn foon het standaard voorgedrukte streepje. Jou laatste ongi is al een poos terug geweest dus al je zwanger had mogen zijn had je dit nu toch echt wel duidelijk op een test moeten zien. Raar dat je cyclus ineens zo lang is maar goed wij vrouwen zijn nou eenmaal rare wezens hahaha.