In December een heeeel vroege miskraam gehad. Nu een wat langere cyclus dan normaal. Nu was ik 16 april voor het laatst ongi en nu afgelopen vrijdad wat bruin verlies. Weet iemand wat dat kan zij als ik reken zou het de dag van mn eisprong zijn zo ongeveer en nu bruin verlies?? Iemand enig idee?
dan kan het een ovu bloeding zijn. had je vorige keer voor je NOD getest dta je het een heeeeeeeeeeele vmk noemt? liefs
Nee 2 dagen na mn nod. Toen was ie positief. 4 dagen erna niet meer. Nu krijg ik volgende week een echo om te kijken of alles nog ok is.Omdat sindsdien mijn cyclus veel langer is geworden zo n dag of 40 Maar zo n bloeding of bruinverlies heb ik echt nog nooit gehad dus had stiekem al de hoop op een heel vroege innesteling....Maar dat was precies 14 dagen verder
Voor een innesteling is het wat te vroeg, dat is pas een week tot 10 dagen na je eisprong. Ik denk dat het een tussentijdse bloeding was, het kan met je eisprong te maken hebben of doordat je hormoonwaardes wat in de war zijn. Of nog een nabloedinkje van je ongi.