Dames ik hoop dat iemand dit weet. Ik ben op 3 december weer voor het eerst ongi geweest. Nu dacht ik rond de 12e 13e december weer een eisprong te voelen. maar vandaag voel ik dus weer een gevoel van de eisprong. Of is dat toch iets anders. Ik snap er niks meer van. Ik kan toch niet twee keer een eisprong hebben? Kun je ook na 19 dagen pas een eisprong hebben? En wanneer word je dan ongi? Kan dat ook al 10 dagen na de eisprong? Wat een vragen, iemand expert
Dat ligt helemaal aan je cyclus. En omdat je nog niet weet hoe je cyclus verloopt is het moeilijk te zeggen. 2 keer een eisprong in een maand lijkt me niet kunnen, zeker niet met 10 dagen er tussen.
Hoi hoi Ik heb mijn eisprong pas op dag 21/22. Lijkt dus gewoon te kunnen. Ik ben echter nog niet zwanger, dus of het iets uitmaakt weet ik niet! Zou dat zelf ook wel graag weten... hahaha ik wordt altijd pas op 33/34/35 ongesteld. Dus een periode van 13/14 dagen moet je denk ik wel aanhouden nadat je ei gesprongen is.. succes! groetjes
Bedankt dames. Ik ben vanaf mijn 14e erg regelmatig en had tot mijn tweede zwangerschap altijd 24 dagen. Met de eisprong op 10 dagen. Maar misschien is dat nu toch anders. Vind het wel jammer want ik zou graag 5 januari niet ongesteld willen zijn. Afwachten dus.
Ik zou even deze cyclus afwachten. En stel dat je toch ongesteld wordt, kan je die cyclus beginnen met tempen of ovulatietesten gaan gebruiken. Bij mij heeft het een paar maanden geduurd voordat ik mijn cyclus goed door had.
Hai, Dit zou ook eventeel al een innesteling kunnen zijn geweest. Je innesteling zit meestal tussen de 7 en 10 dagen na je eisprong. En 14 dagen na je eisprong komt je menstruatie. Hopelijk heb je er iets aan.