De titel zegt het al. In een ander topic bleek dat er nog redelijk wat gekleurd wordt door de forummers. Dus misschien leuk om wat kuntswerkjes te showen. Deze is met gelpennen van Bart Smit gemaakt. Helaas waardeloze kwaliteit, pennen raakten al na 1 kleine kleurplaat op Waardoor hij eigenlijk niet zo mooi geworden is.
Deze zijn met hema stiften gemaakt. 10 voor 2, mooi dekkende stiften met een vrij dikke punt dus niet voor de echte priegelwerkjes geschikt.
Bedankt. Ja, je moet er een beetje mee oppassen dat je niet met je hand daar gaan steunen waar je net gekleurd hebt, maar verder droogt het vrij snel. Alleen waren deze van Bart Smit echt ontzetted snel leeg helaas.
O leuk topic! Ik ben sinds een paar dagen begonnen met een klein boekje van denksport. Kleur het in met gewoon kleurpotloden. De eerste blz waren paaseieren Kheb ze uiteindelijk uitgeknipt en in m'n 'paas' takken gehangen!
Ik zag hem inderdaad bij de Primera ineens liggen! Ik wilde iets gaan doen in mijn verlof. Was eerst opzoek geweest naar haaknaalden maar die waren nergens te vinden. Toen dacht ik, dan ga ik dat kleuren voor volwassenen eens proberen. Maar ik vond 10 euro voor zo'n boek zo duur. Bij de Primera vond ik uiteindelijk meerdere wat goedkopere boekjes! En deze kleurplaten zijn niet zo groot, dus leuk om eens mee te beginnen
Ja klopt Rianne! Daar zijn ze maar een euro per stuk volgens mij. Ik heb alleen geen auto en de action is drie dorpen verder op Ik had een bui dat ik wat leuks wilde gaan doen die middag dus moest het meteen hebben Haha!
Mooi dotje. Kon wel zo gedrukt zijn zo mooi dekt het en totaal geen streepjes. Zijn dit de pennen of stiften van stabilo? Bedankt voor de tip Rianne. Zag er laatst ook bij kruidvat liggen, maar vond ze helaas niet zo mooi.
Dat zijn de pennen. Ik vind ze erg fijn kleuren. Je kan ze ook los bijkopen. Ook erg fijn als er 1 op is. Bedankt. Maar in het echt zie je wel streepjes als je goed kijkt.
Ik zal morgen even een foto maken en hier posten van mijn eerste mandala. Helaas ben ik de laatste tijd erg moe waardoor ik de energie niet heb om rustig te kleuren maar ga t zeker weer oppakken als mijn energie level wat meer is